>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Kurde wziąłem jakąś krzywą przekmine z typów dnia gość zagrał over 10.5 różnych w meczu barcelony. Czym trzeba się kierować w meczu takich lewaków. Zamyka mi to kosmiczne ako a w pierwszej połowie jeden różny. Tragedia jakaś
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Oglądałem jakiś czas temu mecz Levante z Barceloną w lidze. Tam zaprezentowali się mega dobrze mimo,że przegrali 5:0 to oprócz braku skuteczności byli równymi rywalami z Barceloną. Na początku mogli strzelić kilka bramek, a tutaj patrze cyk powtórka z rozrywki. Szkoda,że nic nie łapałem na ten mecz, nie widziałem składów. Barca nikogo z ławki nie ma ze swoich asów także ciężko będzie miała to odrobić. Można coś próbować za drobne rogi w stronę Levante. Powyżej 4.5 rogu 3.55 Unibet. Ostatnio grając z Barcą lecz jednak przegrywając zdobyli ich u siebie 15, to coś może nam powiedzieć. Teraz do zrobienia tylko 3 przez połówkę, szansa jest kurs spoko ja próbuję.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Uwielbiam jak Barcelona przegrywa. Wtedy zawsze rozpoczyna sie festiwal turlania i bieganie watahami do sedziego z pretensjami. Oby to Levante dowiozlo to wtedy bedzie solidna zaliczka przed rewanzem i bedzie mozna ostro wjezdzac w kartki bo nawet prowadzenie 3:0 Barcy u siebie bedzie ryzykowne bo jedna bramka Levante i Barca odpada ???? Na razie to tylko polowa meczu ale Kataloncy graja mega piach a &quot;malego karakana&quot; geniusz Valverde nawet nie powolal wiec dupy nie ma kto uratowac ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Uwielbiam jak Barcelona przegrywa. Wtedy zawsze rozpoczyna sie festiwal turlania i bieganie watahami do sedziego z pretensjami. Oby to Levante dowiozlo to wtedy bedzie solidna zaliczka przed rewanzem i bedzie mozna ostro wjezdzac w kartki bo nawet prowadzenie 3:0 Barcy u siebie bedzie ryzykowne bo jedna bramka Levante i Barca odpada ???? Na razie to tylko polowa meczu ale Kataloncy graja mega piach a &quot;malego karakana&quot; geniusz Valverde nawet nie powolal wiec dupy nie ma kto uratowac ????
Te świeżaki, które grają już mają w zwyczaju symulowanie i płacze do sędziego? Myślałem,że to specjalność Busquetsa i Alby :p
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Uwielbiam jak Barcelona przegrywa. Wtedy zawsze rozpoczyna sie festiwal turlania i bieganie watahami do sedziego z pretensjami. Oby to Levante dowiozlo to wtedy bedzie solidna zaliczka przed rewanzem i bedzie mozna ostro wjezdzac w kartki bo nawet prowadzenie 3:0 Barcy u siebie bedzie ryzykowne bo jedna bramka Levante i Barca odpada ???? Na razie to tylko polowa meczu ale Kataloncy graja mega piach a &quot;malego karakana&quot; geniusz Valverde nawet nie powolal wiec dupy nie ma kto uratowac ????
jest to gdzies live w tv ?albo jakis stream?
 
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Polansky +4,5 @1,72
Laaksonen @1,5
Kostiuk @1,42
McHale +1,5 seta @1,5
Chan/Chan @1,5
Ako: 8,24
Może dziś będzie więcej szczęścia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom