>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Nie mam pojęcia co Olympiakos zagrał w 1 kwarcie, ale ekipa z Katalonii mi większość kuponów z kosza utopiła ???? . Grecy mają 21 punktów do odrobienia, dostaną mega z**** w przerwie. Grają u siebie, trochę punktów odrobią i Barca się spoci xD. Rzucili 4/6 za 3 pkt, nie zagrają już na takim poziomie. Po kursie 6.80 żal nie spróbować, choć widzę w innych bukach kursy w okolicach 8.00.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Nie mam pojęcia co Olympiakos zagrał w 1 kwarcie, ale ekipa z Katalonii mi większość kuponów z kosza utopiła ???? . Grecy mają 21 punktów do odrobienia, dostaną mega z**** w przerwie. Grają u siebie, trochę punktów odrobią i Barca się spoci xD. Rzucili 4/6 za 3 pkt, nie zagrają już na takim poziomie. Po kursie 6.80 żal nie spróbować, choć widzę w innych bukach kursy w okolicach 8.00.
No i jak ktoś jest zainwestował to po 4&#39; 2 kwarty przy runie 12:0 dla Greków kurs spadł do 1.80 i już można wypłacać z grubym zyskiem.
✅✅✅✅✅
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Koln więcej rożnych 1,70 To dużo lepsza w ofensywie drużyna, gonią wynik, nawet przy remisie będą cały mecz cisnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom