>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Drexler Nole jak każdy chce wygrać ja akurat nie jego się czepiam s systemu Ha dlaczego Verno spadł z rangi mają kogoś lepszego od hokeja jak on? Może stracił miejsce na rzecz kogoś innego
 
verno 681K

verno

Znawca - Hokej
Nie zamierzam tu nikogo rozliczać bo nie oszukujmy się, super typerów tu nie ma (ja również) niektórzy zarabiają jakieś dodatki do wypłaty a inni ostro płyną, prawdziwi typerzy są na zagranicznych forach i nie wrzucają ich za darmo. Nie lubię tylko dopisków &quot;all in&quot; &quot;stawiajcie dom&quot; etc, ja znam temat ale wiem jak taki &quot;początkujący&quot; 18latek zobaczy rangę na forum i sobie myśli że ten to całe dnie leży do góry dupą ogląda mecze zgrania kasę z buka i jest królem życia, niestety łatwo może popłynąć, jednak wszystkich się nie &quot;uchroni&quot; i jedynie co pozostaje to ignorowanie tego jak ktoś gra ślepo co jakiś anonim z neta wrzuci, mało to dostawałem wiadomości po trafionym ładnym kursie &quot;mistrzu masz coś jeszcze na wieczór&quot; a po jakiś dwóch minusach &quot;dzięki bardzo, straciłem całą kasę, super typy wielki znawco&quot; ????
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Haha, nie wiem czy oglądacie mecz Ebdena z Andreevem. Właście Andreev miał BP 40:0, za chwilę było już 40:30, to Ebden się wkurzył i sam wywalił w aut bo Andreev nie potrafił skończyć xd Ktoś już podawał ten typ przed meczem Andreev win ale po pierwszym secie jeszcze lepsze kursy można było łapać, ciekawe czy dogra do końca.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Haha, nie wiem czy oglądacie mecz Ebdena z Andreevem. Właście Andreev miał BP 40:0, za chwilę było już 40:30, to Ebden się wkurzył i sam wywalił w aut bo Andreev nie potrafił skończyć xd Ktoś już podawał ten typ przed meczem Andreev win ale po pierwszym secie jeszcze lepsze kursy można było łapać, ciekawe czy dogra do końca.
dlatego napisałem, że się podkłada = oglądam
 
verno 681K

verno

Znawca - Hokej
Drexler Nole jak każdy chce wygrać ja akurat nie jego się czepiam s systemu Ha dlaczego Verno spadł z rangi mają kogoś lepszego od hokeja jak on? Może stracił miejsce na rzecz kogoś innego
Co do tego to nie mam za złe administracji bo to tylko &quot;moja wina&quot; miałem rangę znawcy potem zrobiłem przerwę, wróciłem i otrzymałem ją bez problemu na nowo natomiast potem były małe zgrzyty na forum i ludzie mnie irytowali rozwodząc się 10 stron o tym jaki to tenis jest sprzedajny oraz było dużo trolli w pewnym okresie i odpuściłem forum na jakiś czas, potem wróciłem i zapytałem o rangę ale wtedy już miałem spełnić pewne kryteria typu analizy aktywność etc, nie ukrywam że jestem mało cierpliwy żeby na coś czekać i też nie lubię mieć wytycznych w tak błachej sprawie mimo wszystko rozumiem ich po części bo jakoś musiałem &quot;odbudować zaufanie&quot; chociaż patrząc na obecny stan forum za dużo &quot;hokeistów&quot; tu nie ma ale cóż, ja sobie dalej wrzucam typki jako random ktoś zarobi/ktoś przegra i życie się toczy ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ogólnie na tym forum rangi mocno wprowadzają w błąd ????
Zarówno forum VIP jak i znawcy (w wielu przypadkach generujący wielkie minusy)
Ranga VIP nie ma nic do skuteczności podawanych typów. Zazwyczaj otrzymują ją userzy, którzy byli jakoś zaangażowani na forum poprzez różne funkcje np. moderator, administrator itp.
A co do Znawcy, to akurat w tej kwestii selekcja jest regularne prowadzona.
Natomiast dział VIP został zawieszony:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/zakonczenie-dzialania-dzialu-vip.155121/
PS. proszę nie mylić użytkowników, którzy mają rangę VIP z tymi, którzy prowadzą swoje tematy w dziale VIP.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Salah strzeli piłkarz stycznia @1.70
Zapata strzeli @1.90
Over 2.5 w atalanta i pool win ok @2.30
Immobile strzeli i Lazio win @2.00
Over 1.5 w Hiszpanii i Niemczech ok @2.00
Bts w Niemczech, Portugalii i Rumunii po 0.5j
 
verno 681K

verno

Znawca - Hokej
Swoją drogą mogłaby być jakaś legenda odnośnie rang bo tak naprawdę husarz22 masz rację że mało osób je ogarnia, ciekawe czy ktoś wie że ranga znawcy mało się ma do obstawiania, wystarczy pisać analizy, różne ciekawostki oraz newsy mogące pomóc innym w typowaniu, nie wiem czy coś się zmieniło ale range znawcy pewnie można mieć nie podając nawet 1 typu ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Swoją drogą mogłaby być jakaś legenda odnośnie rang bo tak naprawdę husarz22 masz rację że mało osób je ogarnia, ciekawe czy ktoś wie że ranga znawcy mało się ma do obstawiania, wystarczy pisać analizy, różne ciekawostki oraz newsy mogące pomóc innym w typowaniu, nie wiem czy coś się zmieniło ale range znawcy pewnie można mieć nie podając nawet 1 typu ????
To może zamiast &quot;znawca&quot; powinno być &quot;znam się, ale regularnie przegrywam&quot; ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom