>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brawo Simon. Oddawać serwis przy pierwszej szansie a samemu ani raz Alexa nie złamać. Opelka już więcej pokazał. Taki piękny kupon wtopil ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Brawo Simon. Oddawać serwis przy pierwszej szansie a samemu ani raz Alexa nie złamać. Opelka już więcej pokazał. Taki piękny kupon wtopil ????
Ja to żałuję jak cholera, że nie wziąłem -2,5g na Kangura...Betsafe dał taki piękny kurs...
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja to żałuję jak cholera, że nie wziąłem -2,5g na Kangura...Betsafe dał taki piękny kurs...
Miałem o20,5 które zamykalo ako 33 I gość zagrał jak amator. Czarna lista i mam nadzieję że się szybko z kortów zawinie bo tych balonów to nie idzie oglądać.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
i mam nadzieję że się szybko z kortów zawinie bo tych balonów to nie idzie oglądać.
Zluzuj majtki gościu bo przesadzasz i drażnią mnie strasznie takie teksty i płacze. Oglądać to może nie idzie ciebie. Gdyby Simonek pokrył to by był super a jak już zepsuł nie pierwszy i nie ostatni raz taśmę to jest zerem śmieciem i amatorem a balony to na festynie możesz pooglądać a nie na korcie. Mi również zatopił ako, trudno zdaża się, moja wina bo tak wybrałem. Kangur był lepszy i tyle.
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
No mam nadzieje ze Seppi urwie kangurowi seta Seppi 1,85, Kangur spokojny mecz z zabojadem miał.ale już dzisiaj cos tam biegał
Seppi sam to przegral z soba tyle prostych pilek nawet w tiebraku zamiast konczyc to jakiś dziwny skrot⛔
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ciekawe czy Kvitova znowu się polami serwijac drugi raz po mecz i tytul
No to już po Kvitovej. Ona chyba nie chce tego wygrać mając taki serwis polamac sie 2 razy pod rząd serwijac po tytuł. DzizysKrajst
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom