>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Everton - Bournemouth
over 1.5 @1.93
Po pierwszej połowie wynik jest 0:0 natomiast jedni i drudzy mieli swoje sytuacje zakończone chociażby słupkiem gości czy poprzeczką gospodarzy. Ostatnie 8 meczów między tymi drużynami to zawsze over 1.5 oprócz jednego przypadku. Myślę, że bramki w końcu zaczną wpadać, nawet bym upatrywał BTS. Kurs niezwykle kuszący &quot;pod h2h&quot; ale też po pierwszej połowie bym pobrał i tak też robię.
Everton - Bournemouth
over 3.5 ŻK @1.7
Miałem pograny over 3.5 przed pierwszą kartką, teraz ta linia potrzebuje jeszcze 3 kartek. Zaczęło mocno lać w Liverpoolu, ponadto kartki już powinny latać ale sędzia coś nie kwapił się z pokazywaniem. Przy takiej murawie nie trudno o wykoszenie kogoś także ja sobie dorzucę co by się lepiej oglądało.
✅
i
✅
Kartki szybciutko. Dla mnie tam już powinni jedni w 10 grać.
Zdecydowanie Andre Silva powinien wylecieć, coś mu na główce dzisiaj ciążyło. Mając żółtą kartkę robi 3 chamskie faule i nie wylatuje. Sędzia pipka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
BTS i over 2.5 @1.86
Pierwszy poważny test dla Norwega i tutaj upatruję super pojedynku. Jak dla mnie musowo obydwie drużyny strzelają bramki, pewnie wynik też będzie jakiś wysoki, obym się nie mylił. Ja w to wjeżdżam. Manchester obudził ofensywę ale ja tam nie ufam Lindelofom ???? Fakt, trochę pewniej grają ale jak może im Cardiff czy inne &quot;koty&quot; strzelić to zdecydowanie może i Tottenham.
Dorzucam:
Tottenham - Manchester United
over 4.5 ŻK @1.84
Przecież sędziuje Pan Żółwik ???? Będzie chciał skraść show.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Trefl
Wikingowie po 1.2 na 6 piłek przed końcem
Greeeen
I booom
Nawet bez greenowania Wikingowie win ✅
U mnie Green chociaż niepotrzebnie, Wikingowie dali czadu ✅
też zamknąłem
na Vikingów widziałem już @9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom