>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
do czego pijesz ? jeden typ zobaczyles i zapewne juz sadzisz ze typ na pale i bezpodstawny ?
nie bede tu nic pisal wiecej. jak jakies pytania masz albo problem pisz pw.
Widziałem wczoraj, że dostałeś info ze będzie ht 1-1 to mi wystarczy ???? .. Pozdro i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
mozesz odpowiedziec na moje pytanie ?
Jak każde &quot;info&quot; z tego forum - z nieba ????
Był tu kiedyś taki user, który miał info na temat wyniku następnego meczu Dallas od samego Marka Cubana, właściciela Mavs, z którym tego samego dnia jadł obiad ????

Jak to w necie się mówi - gimby nie znajo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Widziałem wczoraj, że dostałeś info ze będzie ht 1-1 to mi wystarczy ???? .. Pozdro i powodzenia
no i czo ? smieszek czy niedowiarek ? z reszta takich ludzi jak Ty na peczki
cos zoabczy a nie dopyta o szczegoly skad co jak tylko sam wysuwa wnioski ze bzdury szajs badziewie
to mi wystarczy
pozdro :cwl::cwl::cwl:
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dokladnie , tu typy na zywo a jak ktos chce to pisac na pw do mnie wyjasnie, bo fala hejtu zaczyna byc tutaj a cwany kazdy tutaj a na pw cisza .
JEDYNIE KOMENTARZ Z MOJEJ STRONY

Podaje typy live nic na pale tylko pod gielde bf , biezace wplaty na live m czasem pre. idzie spora kasa $ dziele sie typem , wiadomo gielda nie jest 100% gwarancja zysku ale pomaga grac i zyski pod gielde o wiele wyzsze niz puszczajac tasiemni po 10zl z psedo pewniakami .
Sam widze jak dostaje powiadomienia i ze reputka rosnie w ostatnim czasie mocno i szybko wiec tylko to cieszy i pokazuje ze ktos ze mna to gra i sa z tego + a reputacja po prostu motywuje.
A HEJT byl jest i bedzie nawet jakbym zapodawal tu typy ze 100% skutecznoscia to i tak niejednemu by to nie spasowalo ze cos tu nie jest OK ????
PS. nikt na pw nie spytal o wczorajsze DW w Hondurasie na LIVE , a odpowiedz jest prosta , dostalem taki typ na DW HT 1:1 po kursie 10.0 z grupy do ktorej naleze , podalem tu jednak o wiele bezpieczniejsza opcje bo over 0.5 ht . WESZLO ? WESZLO WIEC KTO ZAGRAL TEN HAPPY✅ I NIE WIDZE TU SENSU CIAGNIECIA TEMATU
Tyle ode mnie a teraz gramy live dalej ????
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom