>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Jak nie było ręki w polu karnym teraz w Australii to ja nie wiem...:eek: VAR...
Brisbane Roar over 1.5 goli, @3.40 w 77 minucie 1:1 próbuje

edit
⛔
W marzeniach
Walczymy dalej ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Barcelona, City, Ajax, Eidhoven. Na papierze mecze które nie mogą nie wejść...Jestem ciekawy co z tego wywali dziś taśmowiczów ..W każdym z tych meczy aż kusi pograć over 2,5 gola faworytów ale to byłoby zbyt proste.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Tsitsipas klasa. Wymiany z Fedem jak równy z równym. To jest przyszły nr 1. Swoją drogą 1-1 w setach a już ponad 2 h gry.. Ciekawe jak Fed wytrzyma to kondycyjnie
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Oglądając mecz Federera z Tsitsipasem od razu przypomina się mecz z Millmanem. Tylu szans ile Roger nie wykorzystał dzisiaj to masakra, nie przypominam sobie tak seryjnie marnującego piłki Szwajcara. Ale to świetnie dla meczu bo młody Grek może dzisiaj namieszać ;)
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Tsitsipas klasa. Wymiany z Fedem jak równy z równym. To jest przyszły nr 1. Swoją drogą 1-1 w setach a już ponad 2 h gry..
Ten przegrany set Feda jakby to się nie skończyło moim zdaniem powoduje,że Nadal z coraz większym prawdopodobieństwem zagra w finale. Bo w ewentualnym półfinale Greka wciągnie nosem a podmęczony Fed też nie da rady na długim dystansie (jesli oczywiście wygrany z tego meczu by do niego awansował)Federer żeby mieć szanse wygrac ten turniej nie może tracić po drodze setów i wdawać się w długie pojedynki bo paliwka mu nie starczy. Mogłem zagrać zwyciestwo w turnieju Nadala mocniej a nie za kilka stówek bo te kursy były z kosmosu.A teraz juz takiego nie dostanę.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ten przegrany set Feda jakby to się nie skończyło moim zdaniem powoduje,że Nadal z coraz większym prawdopodobieństwem zagra w finale. Bo w ewentualnym półfinale Greka wciągnie nosem a podmęczony Fed też nie da rady na długim dystansie (jesli oczywiście wygrany z tego meczu by do niego awansował)Federer żeby mieć szanse wygrac ten turniej nie może tracić po drodze setów i wdawać się w długie pojedynki bo paliwka mu nie starczy. Mogłem zagrać zwyciestwo w turnieju Nadala mocniej a nie za kilka stówek bo te kursy były z kosmosu.A teraz juz takiego nie dostanę.
A Djokovic ? ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mając taka pulę w finale mam z czego odstawiać ???? ale na ten moment myślę,że i Djokovica Nadal ogra.Wygląda tutaj najlepiej póki co.
To prawda jest moc. Djokovic niby wrocil do formy, ale to juz nie jest ten robot co kiedys. Mysle, ze mecz Nadala z Djoko na ten moment turnieju to 60/40 dla Hiszpana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom