>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Chętnie przytuliłbym ten kurs na Nadala, ale wygrał on tylko 1 piłkę na cały set przy podaniu Djoko ???? . Czy lepiej wchodzić w 3:0 xD?
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
3-0 Novak @ 2,35 przy 3-6 1-1 *30-30
Pomijając świetną grę Novaka trzeba napisać jasno.. Nadal ma obsrane gacie i gra strasznie słabo
 
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
3-0 Novak @ 2,35 przy 3-6 1-1 *30-30
Pomijając świetną grę Novaka trzeba napisać jasno.. Nadal ma obsrane gacie i gra strasznie słabo
Nie tyle obsrane co za ciasne. Jak nie pójdzie i nie zmieni to będzie szybki koniec
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nadal ma pampersa jak Federer kiedy gra z Nadałem. To jakie błędy robi Nadal świadczy że ma zniszczoną psychikę przez Djokovica . Novak siedzi w jego głowie i się śmieje jak Djoker
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Neroca - Aizawl, 2 over 0.5 gola, @2.10, 0:0 w 62 minucie
Gospodarze z czerwoną od 48 min.
Neroca - Aizawl, Both team to score, @6.50, 0:0 w 62 minucie
edit
⛔⛔
:bomb::headbang::headbang:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Miał być wielki wymarzony finał a emocje są takie same jak w półfinałach..czyli mniej niż zero.. Z Nadala ktoś wyssal duszę przed finałem i wystawili jakiegoś pacholka do bicia. Po prostu żal patrzeć półtorej godziny i po meczu. 3 set Djokovic to lokata roku
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tak słabego Nadala to ja nie widziałem od lat. Djoker gra ciągle to samo czyli albo przebija jak robot albo forheand po lini, który załatwia Nadala.. Forheand Rafy czyli jego najlepsza broń po prostu leży... Psychika to już swoją drogą bo jeśli Novak wyrzuca jedna pilke na seta to widać, że czuje się pewny siebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom