>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
USA, Cleveland
Millot +1.5 seta @1,70 efortuna ⛔
Krótko bo mecz za jakieś 20/30 minut.
Moim zdaniem kursy przesadzone na doświadczonego Francuza, grali ze sobą dwa tygodnie temu i Duńczyk co prawda wygrał 2:1 ale po mega walce w pierwszych dwóch setach 7/6 6/7 dopiero w trzecim Millot poplynął aż 0/6.
Millot jest 8 lat starszy, ma dużo większe doświadczenie jeśli chodzi o gre w hali - ponad 350 meczów rozegranych z czego ponad 200 wygranych, Torpegaard zaledwie 38 ale za to 24 wygrane, więc bilans dobry. Obaj wyglądają dobrze w tym roku, Millot 3W/1L a Torpegaard 5W/1L.
Uważam jednak, że jest zbyt duża rozbieżność kursowa, dlatego pobieram 1,70 na seta dla Vincenta.
 
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dzis tak probuje
Pavluchenkova @1,43
Atwo/Srebotnik @1,42
Bacsinsky/Zvonareva @1,45
Zenit - Roserale o129,5 @1,4
Arkas - Moskwa o44,5 1 set @1,52
Anderson R. @1,4
Cannes @1,34
Monza u75,5 @1,61
Ako: 18,92
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Parmentier ma naprzeciwko &quot;cierpiącą&quot; Dan i przegrywa z &quot;siatką&quot; ????
Duan doszła do siebie i idzie po win ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Parmentier ma naprzeciwko &quot;cierpiącą&quot; Dan i przegrywa z &quot;siatką&quot; ????
Duan doszła do siebie i idzie po win ????
Kurs w okolicach 8 na początku drugiego seta ????
 
G 370

golkiper

Użytkownik
prze beka, esencja WTA. Jak ma 40-0 dostaje wylewu i nie umie serwować. Teraz sie łamią jak zapałki ta Brady mocno bije, ale trochę jej brakuje wyrachowania. Oby Carolina to wzięła.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Garcia drugi raz sie lamie z 40:0. ::zoltakartka:
Katastrofa....Wiedziałem,że będzie ciężki mecz ze wskazaniem na Brady dlatego wziąłem over 20,5 a teraz widzę,że Garcia i z tym będzie miała problem.
Georges ładnie się zaprezentowała i byłaby do gry w kolejnych rundach tylko ta kontuzja kostki czy stopy trochę martwi bo wyraźnie zaczęła gorzej grać od tego momentu i ledwo drugiego seta uratowała w końcówce.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Kto medyczna brał w meczu Brady- Garcia?
Brady brała, ale gra jeszcze lepiej niż wcześniej ???? Śmiechu warta ta różnica ponad 100 miejsc w rankingu. Garcia przy niej to cielątko.
PS. Zakładając, że ten śmiechowy mecz grany w Azji jest czysty... czego w tenisie nigdy na 100% nie zakładam. Na 90% też nie :dntlck:
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kto bierze medyczna ten wygrywa mecz...parodia, Garcią dwa razy przełamała pierwsza i dwa razy polamana z 40/0?
Przypomnial mi się mecz z AO 2018 jak Linette na jednej nodze wygrala z Kasatkiną. To dopiero był cyrk ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom