>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Quimper
KOTOV @2,48 Unibet
Grałem Rosjanina w pierwszej rundzie, wygrał, ale grał słabo, myślałem, że odpadnie w drugiej rundzie z Puyolem, ale widać albo Hiszpan przyjechał do Francji po wpisowe, albo był po prostu słabszy, nie wiem, tego meczu nie oglądałem. Oglądałem natomiast mecz Bourgue w pierwszej rundzie z hiszpanem Ortega, gdzie na tym etapie powinien zakończyć swój udział w tym turnieju,hiszpan serwowal w drugim secie na mecz.
Już pisałem wcześniej, że Kotov wykorzystuje świetnie hale, ma dobry bilans 44W/18L a także dobrze wszedł w nowy rok 6W/1L, Francuz natomiast z ujemnym bilansem halowym 33W/34L a w tym roku 2W/1L.
Gram Kotova bo wydaje mi się, że bukmacherzy za bardzo faworyzuja gospodarza, kurs w okolicach 2,50 do zlapania u większości bukmacherów, dla mniej odważnych fajnie wygląda do dubla też opcja +1.5 seta z kursami w granicach 1,60
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W lvbet wypatrzylem taki bet
Lube- Karlovarsko set z najmniejsza suma pkt o36,5 @1,8
I gram to mocniej

Wiadomo Lube kilka klas lepsza ekipa od czechow ale ta linia oznacza ze set musi sie skonczyc min. do 12. Jak dla mnie o kilka oczek za nisko. Czesi w Modenie pokazali sie z dobrej strony i dzis licze na to samo. Oczywiscie nawet na najwyzszym poziomie zdarzaja sie sety wygrane bardzo wysoko chocby wczoraj w Turcji ale uwazam ze ekipa gosci dzis sie postawi i po te 12 pkt na seta ugra. Bo owygraniu chocby partii to nie ma co liczyc.

E. Juz linia wzrosla do 37,5 po 1,96. Ale tez powinni ogarnac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom