>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość

Piłka Brazylijskie
BOTAFOGO RJ - RESENDE over 1,5 1.40
TUPY ES - DESPORTIVA ES over 1,5 1.30
ESTRELA ES - CASTELO ES over 1,5 1.30
CONFIANCA SE - AA GUARANY SE over 2,5 1.70
CONFIANCA SE - AA GUARANY SE over 1,5 1.20


 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Siemano, wie ktoś o co chodzi z tym bonusem PZBUK ? Dałem 2 mecze kurs 2.43 za to 50 zł z bonusu i mam do wygrania 56 zł WTF ? to samo za te free bety po 5 zł, mam stawke ponad 3 i do wygrania 8.77, ogarnia to ktoś ? o_O
Punkt 6 regulaminu promocji &quot;Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.&quot;
W skrócie wygrane za ten bonus (i free bety) są pomniejszane o stawkę zakładu (w tym przypadku EW=0,88*50*2,43-50 [zł]) Etoto podobną politykę ma przy free betach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W lvbet wypatrzylem taki bet
Lube- Karlovarsko set z najmniejsza suma pkt o36,5 @1,8✅✅✅
I gram to mocniej

Wiadomo Lube kilka klas lepsza ekipa od czechow ale ta linia oznacza ze set musi sie skonczyc min. do 12. Jak dla mnie o kilka oczek za nisko. Czesi w Modenie pokazali sie z dobrej strony i dzis licze na to samo. Oczywiscie nawet na najwyzszym poziomie zdarzaja sie sety wygrane bardzo wysoko chocby wczoraj w Turcji ale uwazam ze ekipa gosci dzis sie postawi i po te 12 pkt na seta ugra. Bo owygraniu chocby partii to nie ma co liczyc.

E. Juz linia wzrosla do 37,5 po 1,96✅. Ale tez powinni ogarnac.
Lube wygralo do 16, 18 i 14
:champagne::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Inter - Lazio 0:0 @13,25
Ale Inter też okazja na koniec :eek: Szkoda stawki bo tylko za 10zł ale ✅ to ✅ Drugi raz w życiu 0:0 na czuja i drugi raz weszło
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Lazio bierze ten awans, Inter to są arbuzy ????
Jak się nie potrafi gola w 3 meczach strzelić i takie sety marnuje to wypad, tak samo jak z LM.
Jak frajerzy.
Lazio awans @ 1,80 @ fb
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom