>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Po raz kolejny przegrała ważny mecz prowadząc wysoko, nie wytrzymuje presji.Grałem pre Yastrembską tak bez przekonania tylko dlatego,że cały tydzień na nią stawiałem ale dziś gdyby nie głowa jej rywalki to by przegrała.Aż mi szkoda tej dziewczyny bo znów jej tytuł przeszedł koło nosa.
Może byś zaczął podawać typy jeśli tak ładnie wchodzą zamiast pisać te pierdoły?
over 7.5 kartek w Villareal @1.83
E: ✅ ale za szybko żeby można złapać ;/
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Po raz kolejny przegrała ważny mecz prowadząc wysoko, nie wytrzymuje presji.Grałem pre Yastrembską tak bez przekonania tylko dlatego,że cały tydzień na nią stawiałem ale dziś gdyby nie głowa jej rywalki to by przegrała.Aż mi szkoda tej dziewczyny bo znów jej tytuł przeszedł koło nosa.
To czekam teraz na Vanniego.Mój bet dnia.Jak zagra na poważnie to powinno być izi. Lubi i potrafi grac na hali w przeciwieństwie do rywala. A forma też powinna być, prowadził w AO 2-0 w setach z Carreno -Bustą, który potem wyeliminował tez w 5 setach Nishikoriego.
Hiszpan przegrał ten mecz z Japonczykiem. Kitajec skreczowal z Djoko potem. Co do Chorwatko-Australijki to mając 5/2 schodzi do ławki i dyskutuje z sędzina? Młoda też cwana zobaczyła to i medyczną poprosila. To prawda Alja przegrała sama ze sobą. Dwa deble przy 5/4. Grałem Ukrainkę pre i już myslalem, że po kuponach ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Zgdonie z planem, niesamowita wola walki u młodej ukrainki ✅✅✅
Hmmm, bardziej paraliż rywalki, strach przed wygraną, podwójne błędy itd Ukrainka dużo robić nie musiała ale ważne,że wierzyła w wygraną do końca.
Hiszpan przegrał ten mecz z Japonczykiem. Kitajec skreczowal z Djoko potem. Co do Corwatki- Australijki to mając 5/2 schodzi do ławki i dyskutuje z sędzina? Młoda też cwana zobaczyła to i medyczną poprosila. To prawda Alja przegrała sama ze sobą. Dwa deble przy 5/4. Grałem Ukrainkę pre i już myslalem, że po kuponach ????
Wiem, poprawiłem już przed Twoim wpisem. Tak ten medical time to była zagrywka taktyczna, która okazała się skuteczna.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
TNT Katropa - Magnolia Hotshots
30:32 do przerwy
Linia 177,5 przed meczem po 1.70
Skuteczność na obecną chwilę żenada.
2 pkt - 7/21 do 12/30, 3 pkt - 3/16 do 2/11.
Powyżej 147,5 po 1.72 pobieram z miłą chęcią, muszą się poprawić, przecież to Filipiny ???? .
✅✅✅✅✅
Pierwszy fart w tym miesiącu, 72:72 - 144, ale mamy dogrywkę ???? .
4 punkty to na bank rzucą.
✅✅✅✅✅
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Leicester - Man Utd
BTTS @1.61
over 2.5 goli + over 9.5 rogów + over 2.5 kartek @3.80
over 3.5 goli + over 10.5 rogów + over 3.5 kartek @9.28
czuję że będzie z tego chleb :smoke:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom