>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ciekawe, czy kolejne 90 min dziś wystarczy, aby Inter chociaż jednego gola trafił, czy znów zagrają na 0:0.
Under Mediolan nastrzelał się w meczu z Benevento i możliwe, że do końca sezonu im to wystarczy :p
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
To czekam teraz na Vanniego✅.Mój bet dnia.Jak zagra na poważnie to powinno być izi. Lubi i potrafi grac na hali w przeciwieństwie do rywala. A forma też powinna być, prowadził w AO 2-0 w setach z Carreno -Bustą, który potem przegrał pechowo tez w 5 setach z Nishikorim.
Kilkanaście break-pointów, żadnego nie wykorzystał:facepalm:,sam przy tym żadnego nie dał rywalowi, przegrał tie-breaka jak frajer ale przy meczowej wreszcie przełamał.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kilkanaście break-pointów, żadnego nie wykorzystał:facepalm:,sam przy tym żadnego nie dał rywalowi, przegrał tie-breaka jak frajer ale przy meczowej wreszcie przełamał.????
Pograłem na nieg jak rano o nim wspomniałeś, śledziłem trzeciego seta i rzeczywiście strasznie męczył, kilkanaście tych bp, a przełamał bo rywal zrobił DF, ale mnie rozbawił na sam koniec bo pięść zaciskał mocno po tym DFie
e:
teraz czas na Pegule, cały tydzień w nią ładowałem, mam nadzieję, że i w finale nie zawiedzie.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Po bezbramkowej pierwszej tercji zwykle w drugiej jest BTS albo over 1,5 czy over 2,5.Ja spróbuje to zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom