>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Uff jednak wzieli . No to teraz jeszcze dokladam Samsungi mecz @2 , handicap setowy +1,5 @1,5 i czekam jeszcze na kursy na seta drugiego ale jak podawalem wyzej 3:1 Samsungi wiec bede ladowal w kazdy set nastepny dla nich . Wszystko Betsafe.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Uff jednak wzieli . No to teraz jeszcze dokladam Samsungi mecz @2 , handicap setowy +1,5 @1,5 i czekam jeszcze na kursy na seta drugiego ale jak podawalem wyzej 3:1 Samsungi wiec bede ladowal w kazdy set nastepny dla nich . Wszystko Betsafe.
taki pewny jestes ich zwyciestwa?
 
K 0

kropson1988

Gość
Na drugiego seta przy 0:0 bylo bodajze @1,59 nie zdazylem napisac ale jak cos wyzej podawalem , że bede gral kazde kolejne sety na nich takze jak cos tak to wygladalo .
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Persipura Jayapura - Persidago Gorontalo, kolejny gol: Persipura, @1.60, 1:1 w 70 minucie, stawka: x2
Persibat Batang - PSIS Semarang, 2, @4.50
Tutaj próbuje według mnie jest szansa a ja łapałem kurs @5.50 - jak będzie niedługo zobaczymy
@1.60x2✅
@4.50✅ (2:5)
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
ale ta liga australijska to parodia ???? dałem właśnie win brisbane po kursie 10,5 na sts dla funu i weszło po takim babolu, tzn jeszcze nie weszło ale blisko jest
 
K 0

kropson1988

Gość
No to widzę ładnie Samsungi mnie pogrąża . Ehh szkoda gadać mieli 3-4 pkt przewagi , człowiek się cieszy ,że może to będzie ten mecz , to spotkanie , ta żyła złota i w jednym momencie czar pryska . Teraz to mi się wydaje , że tu szybkie 3:0 dla KB będzie . Rozlicze wszystko później bo spotkanie z dentysta teraz . Powodzenia wszystkim no i przepraszam za to . Niestety tak już jest.
 
verno 688,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 13:00
Stalnyje Lisy - S. Barsy Astana
1 tercja over 1.5
@1.80
Wczorajszy mecz bardzo dziwny, nie dość że underowy to Lisy na farcie wbili na 1:1 minutę przed końcem, dziś takiego meczu nie będzie na pewno, Lisy dziś mocno zaczną żeby nie było powtórki chociaż to i tak było zależne bardzo słabym meczem a takie się kiedyś zdarzają natomiast dzisiaj już easy powinno być.
 
verno 688,8K

verno

Znawca - Hokej
Dodam jeszcze to bo po wczorajszym meczu fajnie linia spadła.
MHL 13:00
Stalnyje Lisy - S. Barsy Astana

over 5.5
@1.70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom