>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
gmark 765

gmark

Użytkownik
Wszystko prawda tylko 3 razy grała z nią do tej pory i 3 x było 2:0 dla Kvitovej no i nie oszukujmy się biorąc właśnie wiek Hsieh i to że grała mega wyczerpujący mecz wczoraj fizycznie i psychicznie z Pliskova w porównaniu z Kvitova wczoraj to Petra nie może tego przegrać po prostu
Ale po Hsieh wieku nie widac, jezeli chodzi o przygotowanie fizyczne.
Powiedzialbym ze czesciej Kvitova umierajaca na korcie widzialem ;)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Wszystko prawda tylko 3 razy grała z nią do tej pory i 3 x było 2:0 dla Kvitovej no i nie oszukujmy się biorąc właśnie wiek Hsieh i to że grała mega wyczerpujący mecz wczoraj fizycznie i psychicznie z Pliskova w porównaniu z Kvitova wczoraj to Petra nie może tego przegrać po prostu
Ma tkai styl gry, biegać musi. Jest w najlepszej formie w karierze nawet. Warunki nie są łatwe. Nic podejrzanego.
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wszystko prawda tylko 3 razy grała z nią do tej pory i 3 x było 2:0 dla Kvitovej no i nie oszukujmy się biorąc właśnie wiek Hsieh i to że grała mega wyczerpujący mecz wczoraj fizycznie i psychicznie z Pliskova w porównaniu z Kvitova wczoraj to Petra nie może tego przegrać po prostu
Siostry Williams są dużo starsze i dają radę to co dopiero tajka. To tak jakbyś pisał że Ferrer w wieku 33 lat nie daje rady fizycznie. Na bieganiu jej gra polega. Pisałem już kiedyś że Federer wygrał z Seppim 10 spotkań z rzędu a przegrał 11 i to na szlemie. Jak myślisz dlaczego skoro wcześniej 10 wygrał?
Petra we wcześniejszych meczach potrafiła robić po 20ue w secie z Siniakova czy 16 UE w 7 gemach z Brady. Taki ma styl więc nie wiem czemu kogoś to jeszcze dziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dwoje babka wróżyła, albo albo. Albo by trafiał albo by nie trafiał, inaczej podejść nie można. Trafiałby, to ja miałbym rację, ale no nie chodzi o to.
Kolejny tenisista oddaje mecz z Kuku, to mnie szokuje. Jakby jakimś Fedem był i mecz przegrany w szatni ????
Jak oddaje? To że wali piłki po autach Rublow to jest normalka. Niespodzianką byłoby gdyby wszystko trafiał. Przecież on tak gra od początku i nic nie zmienia. Jak idzie to idzie a jak piłka nie siedzi to kicha. Kukuszkin doświadczeniem i regularnoscia wygrał spotkanie.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Jak oddaje? To że wali piłki po autach Rublow to jest normalka. Niespodzianką byłoby gdyby wszystko trafiał. Przecież on tak gra od początku i nic nie zmienia. Jak idzie to idzie a jak piłka nie siedzi to kicha. Kukuszkin doświadczeniem i regularnoscia wygrał spotkanie.
Nie mam ochoty zbytnio na dyskusję i czasu, ale te 2 fragmenty pogrubione się trochę kłócą między sobą. Akurat dziś był słaby dzień Rublowa i gratuluję trafionego typu ;)
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie mam ochoty zbytnio na dyskusję i czasu, ale te 2 fragmenty pogrubione się trochę kłócą między sobą. Akurat dziś był słaby dzień Rublowa i gratuluję trafionego typu ;)
Nie chodzi mi o jakąś sprzeczke bo Ciebie szanuje tylko dziwi mnie pisanie że puścił mecz kukuszkinowi. On tak gra i jak pilka wraca po kilka razy to jest problem. A ze glowa slaba to bylo do przewidzenia. Gratuluję overu u pań ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Siostry Williams są dużo starsze i dają radę to co dopiero tajka. To tak jakbyś pisał że Ferrer w wieku 33 lat nie daje rady fizycznie. Na bieganiu jej gra polega. Pisałem już kiedyś że Federer wygrał z Seppim 10 spotkań z rzędu a przegrał 11 i to na szlemie. Jak myślisz dlaczego skoro wcześniej 10 wygrał?w
Petra we wcześniejszych meczach potrafiła robić po 20ue w secie z Siniakova czy 16 UE w 7 gemach z Brady. Taki ma styl więc nie wiem czemu kogoś to jeszcze dziwi.
Masz rację patrząc na te mecze to powinna z Hsieh w tej formie nawet przegrać ale już wczorajszy mecz z Kuzmova grała dużo lepiej.
I w pierwszym secie teraz Kvitova ledwo potrafiła wygrać pojedyncze punkty przy serwisie Hsieh a w drugim secie w prawie każdym ma brejkpointy
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Nie chodzi mi o jakąś sprzeczke bo Ciebie szanuje tylko dziwi mnie pisanie że puścił mecz kukuszkinowi. On tak gra i jak pilka wraca po kilka razy to jest problem. A ze glowa slaba to bylo do przewidzenia. Gratuluję overu u pań ????
Nie chodziło, że puścić, że oddał specjalnie. Ale bardziej o to, że bez walki ze spuszczonym łbem, gdzie tego nie było nawet z Tsongą po przegranym secie 2:6. Dobiła go strata serwisu na set, taki gwóźdź do trumny.
Zamykam Petrę na luzie ;) Hsieh wygra ten mecz :p
@3,2 teraz próbuję ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom