>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
na wieczór z piłki nożnej typ statystyczny
ako 1,50
Mecz - punkty karne - Powyżej 19.5✅

Drużyna - punkty karne - DSC Arminia Bielefeld Powyżej 9.5✅

Drużyna - rzuty rożne - DSC Arminia Bielefeld Powyżej 1.5✅

Drużyna - rzuty rożne - FC Union Berlin Powyżej 2.5✅

Drużyna - gole - DSC Arminia Bielefeld Poniżej 2.5✅

Drużyna - gole - FC Union Berlin Poniżej 4.5✅
1. FC Union Berlin - Arminia Bielefeld
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Właśnie miałem pytać jak to NIP po CT wygląda na Trainie? Dawno już tego CS&#39;a nie śledzę ale widze, że ładowaliscie w nich, a teraz 1 mapa @4 wisi, a tu tylko 5 rund przewagi Brazole maja.
afrykamen mówisz, że ładujesz w nich?
Dobra pistole uwalili poczyścił ich ten Fer ????
Wyjaśnili ich Brazole
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
no to kolejny typ satystyczny tym razem Liga Belgijska ako 1,60
over 1,5 kartki
over 3,5 roga Gent
over 2,5 roga Standard
over 0,5 kartki Standard
under4,5 gola Gent
under3,5 Standard
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Holandia 2 liga
Pilka nożna
Den Boch- Maastricht
Typ 2 kurs 1.9✅
Maastricht mega forma wyjazdowo oatatnio.Den Boch kryzys od kilku mrczu w 4 min juz 0-1 i bedzie w pape
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
1-3
1-2
✅:bow:
No to na tyle reszta hokei w moim temacie
Miłego wieczorku i weekendu
Trochę odrobiłem dzisiaj porażkę piłki kobiecą z Islandii over 2,5 skończyło się 1-0 to nie straciłem wszystkiego
Przepraszam ale jestem na telefonie
Pozdrawiam i znikam do domku i idę spać bo jestem przeziębiony wygwizdało mnie strasznie dzisiaj
... witaj Tomaszu, po tym co napisałeś wczoraj osobiście uważam iż osobosity ban odnośnie własnej &quot;godności&quot; w tym dziale nalezy ci się jak psu buda a więc u3maj choć trochę powagi i zniknij chociażby na CAŁY TYDZIEŃ jak obiecywałeś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verno 668,6K

verno

Znawca - Hokej
... witaj Tomaszu, po tym co napisałeś wczoraj osobiście uważam iż osobosity ban odnośnie własnej &quot;godności&quot; w tym dziale nalezy ci się jak psu buda a więc u3maj choć trochę powagi i zniknij chociażby na CAŁY TYDZIEŃ jak obiecywałeś ;)
Przecież to było pewne, większe szanse dałbym na gola w NHL z przewrotki.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Euroliga
Real - Baja
over 169.5 @2.8 Unibet
Nihad Dedovic over 2.5 ast @2.1 1xbet
Dobre te linie, Real pewno podrażniony bo na własne życzenie doprowadzili do tej dogrywki w pucharze z Barca, myślę, że mogą tu rzucić coś pod 100 punktów, a Baja resztę pokryje. Natomiast Nihad sporo asyst daje i to jest dobry kurs na tej linii, średnia z Euroligi na 3, ostatnio odpoczywał w lidze, Baja walczy o te Play Offy więc na pewno dzisiaj nie odpuszczą, a wypoczęty Dedovic to może i ze 30 minut pograć. Rzut z dystansu to on ma raczej średni, tutaj Real na pewno dobre krycie na obwodzie do tego Facundo mu łatwo nie da wjeżdżać pod kosz to liczę, że odda trochę piłek do kolegów. Za 30 minut startujemy ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
no nie dal rady Niemiec. Co dał wczoraj tenis dzisiaj zabrał dzisiaj 2 na 2w typach no ale ja sie ucze tej dyscypliny
Czyli na chwile obecna czekam na Bielefeld z Berlinem w piłke. No i zagram Bremen - Krefeld w hokeju na Breme z dogrywka kurs 1.67 a H2H 12:1 dla Breme, plus do tego wyżej sa chłopaki w tabeli.
no Bremen juz 3:eek:ne:sarcastic:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom