>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Lechia + Kraft vs Geiger + Legia over 1,5 gola @ 5.98 fortuna
Lechia lider gra przeciwko słabej obronie, muszą uciekać i na pewno są w stanie wsadzić minimum 2 gole i wygrac
Geiger bardzo dobrze skacze ostatnio , Kraft odwrotnie,myślałem że forma wraca ale jest cienki.
Legia gra w Poznaniu, obrona o Lecha jest dziurawa bardziej jak ser szwajcarski. Nie mają formy , Legia się spina zawsze na Lecha to i 2 gole mogą im wsadzić.
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bencic +1,5 seta @1,81
Kukuszkin +1,5 seta @1,4
Kukuszkin @2,08
De Greef- Marcora o9,5 1 set @1,71

Vakifbank +1,5 @1,66
Kazań u75,5 @1,55
Moskwa u75,5 @1,56
Bukareszt +5,5 @1,4
Mulhouse u76,5 @1,85
Ako: 10,4
 
psychol32 438,8K

psychol32

Użytkownik
Tottki @1.70? :confused: Ja bym nie brał nawet @2, nie można pozostać biernym wobec formy Burnley, a dzisiaj grają u siebie, gdzie w ostatnim meczu ze Spurs na Wembley było męczenie buły do końca i wynik otwarty do ostatniego gwizdka... Peace:victory:
Dlatego piszę januszowy. Pomiędzy obiema ekipami jest przynajmniej klasa różnicy w jakości i Tottenham jak się chce liczyć w walce o tytuł to pokaże im dzisiaj miejsce w szeregu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Basic cos
Przesadziłem ale nie chciałem dopisywać że graczy grających regularnie w tourze można policzyć na palcach jednej ręki
Faktycznie Fog przegrał 3 mecze z rzędu ze średniakami. Coś to kolano chyba nie wyleczone. Młody jednak wczoraj gonił Munara aż miło. Cuevas mi zamyka dubla na wygranie Rio z kursem 16, gdzie teraz mogę zamknąć przy @ 7. Po obejrzeniu wczoraj młodego zaczynam mieć wątpliwości czy Cuevas wygra cały turniej tym bardziej, że oddał seta Ramosowi. Felix wygląda naprawdę dobrze po względem szybkościowym, serwis 225 km/h wczoraj, a Cuevasa gra już 3 tydzień z rzędu na cegle. Chyba będę zamykał i polował Felixa na live. W taśmie go już wrzuciłem;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pilka Hong Kong Pegasus vs Kitchee typ: 1x kurs: 2,7 (Melbet) w sumie to dwie wyrównane drużyny a gospodarze dobrze sie spisuja u siebie. Dziwi mnie ten kurs wiec próbuje.
A jednak mocno dostali 0:3 ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Bezpieczny kupon na dziś
Isner@ 1,45
Aleksandrova@ 1,60
Legia X2 @ 1,43
AKO Fortuna 3,34
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
takie cos ode mnie na wta
Wta Dubai 16.00
Bencic - Kvitova 2.91 2/10 oraz
dorzucam do tego Bencić over 4.5 DF-a kurs 1.79 2/10
bedzie ryzykowała serwisem, nie bedzie jej na reke za bardzo jak Kvitova zacznie przejmować inicjatywe po słabym serwisie. Jak nawet na pierwszym tylko będzie ryzyko to na dwójce wszystko sie może zdarzyć.
Ostatnie 3 mecze Bencić 6/4/13 dfów, co prawda były grane 3 setówki ale dzis tez tego nie powinny zamknąć w 2 setach polecam typ czuje, że linie pokryje na &quot;letko&quot;

bardzo dziwna linia Bencic jak idzie to srednio w meczu robi 7 podwojnych no zal tego nie zagrac, bedzie presja troche gemow musi wejsc.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
na Maribor aż 1.50 u siebie? na nich takie kursy na wyjazdach sa zwykle w tej smiesznej lidze
Mura u siebie dojechała ich 4:1 po zacnym kursie, choć to było we wrześniu 2018 a dzisiaj Maribor gra u siebie ja polecałbym poczekać na live
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom