>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Bezpieczny kupon na dziś
Isner@ 1,45
Aleksandrova@ 1,60⛔⛔⛔meczowych kilka i 5/2 w trzecim secie.. 7/9 w tie-breaku trzeciego seta
Legia X2 @ 1,43⛔ 2/0
AKO Fortuna 3,34
Wystarczyło niebezpiecznie Bencic jak cały tydzień zagrać w singlu ????
 
verno 690,2K

verno

Znawca - Hokej
NHL
Columbus Blue Jackets - San José Sharks
Sharks over 3.5
@2.05
Kurteczki grają b2b oglądałem ich mecz z Ottawą i grali słabo, męczyli się mocno mimo że Ottawa grała totalne dno więc myślę że rekiny ich dzisiaj rozniosą.
St Louis Blues - Boston Bruins
Tarasenko gol @2.85
Tarasenko over 3.5 strzałów na bramkę @1.90
Nie popełnię tego błędu co dzisiaj z Oveckhinem myśląc że po dobrych meczach nadejdzie ten słabszy, Tarasenko jest w formie wierzy w siebie tak samo jak ekipa w niego, na pewno będzie dostawał wiele szans od kolegów jak i sam sobie wypracuję te 4 strzały myślę że na spokojnie pokryję a duża szansa jest że zdobędzie gola a kurs 2.85 to spore value moim zdaniem.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
No to mamy juz 1 finaliste w Rio Bedene się wycofal z powodu kontuzji a Djere dalej bez straty seta swiezutki czeka w finale ale jaja by były jakby wygral
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HC LUGANO - RAPPERSWIL LAKERS 3 tercja 1,5 1.60
gramy i wygrywamy oby były 2 gole i mam nadzieje że nie odpuszczą tylko ich dobiją
 
A 0

artur89

Użytkownik
witam,moze ktos odpowie mi na tkaie pytanie, czy moge zrobic depozyt na sts z konta bankowego, ktore jest na inne naziwsko niz konto sts? chodzi o wplate nie wyplate
 
ferdzio1 55,8K

ferdzio1

Użytkownik
witam,moze ktos odpowie mi na tkaie pytanie, czy moge zrobic depozyt na sts z konta bankowego, ktore jest na inne naziwsko niz konto sts? chodzi o wplate nie wyplate
Wpłate raczej można ale czy potem wypłacisz to nie jest pewne. Np. w Expekt na moje konto szła wpłata z konta żony i wypłata mogła być tylko tam ale inni bukmacherzy wpłate przyjmowali ale z wypłatami było różnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom