>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
5/3 dla Zhuk w drugim, przy 5/4 3 meczowe przy serwisie przeciwniczki niewykorzystane .Od 5/3 7 gemów przegrane z rzędu. W Fortunie po 1 gemie trzeciego seta wycofali mecz z oferty. Pewnie nie miało wplwu to, że grały dwie Rosjanki ????
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
San Antonio Spurs @1,9 przy 40:50
no to juz powinno wejsc
na fortunie jest teraz @2,30 na Spurs przy wyniku 42:50 a na 1xbet 1,67 ;o
przeciez oni nie ogarniaja co sie w NBA dzieje chyba ze takie kursy,
e: juz poprawili tylko 1,75 przy +9 dla Knicks
przerwa meczu Knicks 62:53 Spurs,
dokladam Spurs win @2,20 kurs z fortuny
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Victoria NPL, 10:30
Kingston City - Dandenong Thunder, 1 over 2.5 goli, @3.00, stawka x2
Kingston dostaje druga szansę ode mnie. Na inaugurację na wyjeździe tylko 0:0 z Port Melbourne. Mam nadzieję że tym razem ogarną. Jak ktoś chce bezpieczniej to można wyczekać kilka minut po rozpoczęciu i dać over 1.5 goli Kingston po [email protected].
GL

edit
⛔
:cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly:
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
U21 Czechy Slavia vs Teplice typ: x2 kurs 2,8 oraz Teplice over 1,5 gola kurs: 2,3 (Melbet) startuja o 11, licze ze goscie tutaj powalcza, ten kurs na gospodarzy troche za niski.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Te Trustly to jest jakaś kpina od pewnego czasu. Pieniądze wysłane w sobotę jeszcze nie dotarły, pewnie będą dopiero jutro wieczorem ???? .
 
slomiany400 33,7K

slomiany400

Użytkownik
Te Trustly to jest jakaś kpina od pewnego czasu. Pieniądze wysłane w sobotę jeszcze nie dotarły, pewnie będą dopiero jutro wieczorem ???? .
Wszystko zależy od banku, ja jakoś nie narzekam w betssonie i unibet. Wypłata o 3 w nocy, przed 12(bo o 12 mam pierwsze księgowanie) kasa na koncie...
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Na dobry początek
Verdasco 2:0 @2,18
Start 11
Sorry, że tak późno się wcinam, ale tam mocno wietrznie jest. Biorąc pod uwagę głowę Dasco, jego często techniczną grę, to nie wskazywało na nic dobrego. Do tego Fabbiano regularny jest.
Osobiście mam win Fabbiano i +3,5g, ale mimo tego prowadzenia jakoś pewny nie jestem niczego :p Wszystko się może zdarzyć, bo jednak ryzyko spore, biorąc pod uwagę, że Włoch wcale świetnie nie serwuje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam Slavia Praga U21 over 3,5 bramki kurs: 1,9 (Melbet) tam jeszcze sporo bramek powinno wpaść, a gospodarze z tego co widzę mają jednak sporą przewagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom