>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
ako: 3.84
Wolves + Brescia

miał być też Leicester ale już prowadzi. Zaspałem dziś z typami. Wolves już gra.
stawka bez szaleństw !
⛔⛔ na siłę g4anie takie. Wolves to dobrze gra z dobrymi A nie z cieniasami
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie uważacie że United dzisiaj to jest value 2.25 na nich gdzie h2h jest 13_4_0.
Tak jak Erni skomentował, Diabły kontuzjowane. W dziale ktoś napisał, że CPalace ostatnio zaliczyli znakomity występ przeciwko Leicester... Nieprawda, dobrze zagrali z kontry, a Lisy fatalnie w obronie, nic poza tym Orły nie pokazały, aż sam ich trener śmiał się po meczu i nie dowierzał w wynik 4-1. Dzisiaj będzie murarka CPalace i nieporadne ataki gości, tak to widzę, śmierdzi mi remisem.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Berankis @ 1,46 @ fb
Kudla to dziad. Jest dzis tu tylko dlatego, ze Włoch przypajacował wczoraj. Berankis go zamiecie 2:0.
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Tak jak Erni skomentował, Diabły kontuzjowane. W dziale ktoś napisał, że CPalace ostatnio zaliczyli znakomity występ przeciwko Leicester... Nieprawda, dobrze zagrali z kontry, a Lisy fatalnie w obronie, nic poza tym Orły nie pokazały, aż sam ich trener śmiał się po meczu i nie dowierzał w wynik 4-1. Dzisiaj będzie murarka CPalace i nieporadne ataki gości, tak to widzę, śmierdzi mi remisem.
Dokładnie oglądałem ten mecz śmiem nawet powiedzieć że popłynąłem przez Crystal i ich kontrę w ostatniej minucie. To co leciało w światło bramki wpadało do sieci. Dlatego gram takie coś za drobne United Celtic Koln i Spezia wszystko DNB tak za drobne ako równe 3.00
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Chcę zobaczyć jak Nishikori będzie identycznie się zachowywał na szlemie, to już przestaje być zabawne
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dla Keia po prostu polska szkoła tenisa jest niewygodna i dlatego często traci z naszymi zawodnikami sety. Patrick Muratoglu by to wszystko rozpisal na swoim komputerze i ładnie przeanalizowal
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Puchar AFC, 12:30
Home United FC - PSM Makaasar, 1 over 1.5 goli, @2.50, stawka x2
Home United grało ostatnio z mistrzem Indonezji ( Persija Jakarta) i przegrali 1:3. Dziś Home United podejmuje wicemistrza Indonezji (PSM), według mnie drużynę gorsza niż Persija Jakarta, a co za tym idzie liczę na over 1.5 goli gospodarzy. Jest to pierwszy mecz w grupie H. Rewanż 30/04/19.
Lao Toyota - Kaya FC, over 3.5 goli, @2.00, stawka x2
Drugi mecz grupy H

edit
2x⛔
:cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale waleczek wow ???? szacun Nishi i Hubert
Jak ktoś chce zobaczyć co to znaczy dobrze wyreżyserowany mecz to niech sobie odpali Susziego z Hurkaczem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom