>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Nie ma uja. Dużo ludzi pogralo coś w stronę Corica więc będzie gładkie 2:0 Federer co by buki na chleb mialy
moze Federer sprzeda?
MrDarkside ewentualnie McBride ????
a juz tak serio szykuje sie under 157.5 miedzy Budu a Bayernem po 1.87, underow nie grywam w koszu tak tylko pisze
 
adik1992 409,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Monfils @1,81⛔????
Mayer @1,93⛔????
Federer -1,5 gema 1 set @1,95✅
Monfilsa pewnie wszyscy oglądali i widzieli.
Mayer po wygranie 1 seta na początku drugiego połamany i po secie a w trzecim w pierwszym gemie się łamie z 40:0 przy pierwszym i jedynym bp w 3 secie i 1:2. Jak to mówił Bielica to jest cirkus. ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
jak ktos lubi grube kursy
Dyjas - Di Lorenzo 3.55
nie nie pisze tego dlatego bo pokonala wczoraj baczynski, jakbym mial tu wystawiac kurs bylo by 60/40 na Kazaszke a 3.55? toz to ogromne value
fajnie ta Lorenzo gra w dfensywie potrafi bronic uderzenia spod siatki troce mniej drewniana od Pliskovej, serwis w miare ok ale jakby miala serwis ktorejs z siostr czeskich to z glebi pola gra nawet lepiej. Pliskova jak dostanie pilke na cialo to nie wie co sie dzieje niestety wczoraj Ahn walila jej pilki na nogi z tym, ze Krystyna juz 2 sekundy wczesniej byla ustawiona tam gdzie miala byc.
Pare razy dostala pod nogi albo pod rakiete i ze 2 razy udalo sie jej odbic pilke, ktora by nawet na treningu wykorzystala 2 na 10. ale to inny mecz byl zagalopowalem sie
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
jak ktos lubi grube kursy
Dyjas - Di Lorenzo 3.55
nie nie pisze tego dlatego bo pokonala wczoraj baczynski, jakbym mial tu wystawiac kurs bylo by 60/40 na Kazaszke a 3.55? toz to ogromne value
fajnie ta Lorenzo gra w dfensywie potrafi bronic uderzenia spod siatki troce mniej drewniana od Pliskovej, serwis w miare ok ale jakby miala serwis ktorejs z siostr czeskich to z glebi pola gra nawet lepiej. Pliskova jak dostanie pilke na cialo to nie wie co sie dzieje niestety wczoraj Ahn walila jej pilki na nogi z tym, ze Krystyna juz 2 sekundy wczesniej byla ustawiona tam gdzie miala byc.
Pare razy dostala pod nogi albo pod rakiete i ze 2 razy udalo sie jej odbic pilke, ktora by nawet na treningu wykorzystala 2 na 10. ale to inny mecz byl zagalopowalem sie
Seta powinna ogarnąć Di Lorenzo @2,07
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
jeszcze co do wczorajszego meczu Baczynski, kobita strsznie sie meczy w momencie gdy pileczka odbija sie dosc wysoko. Lubi dostawac plaskie uderzenia, jak dostaje powyzej lokcia i ponizej barku to sie zaczyna gubic. ale to tak na przyszlosc.
nie kojarze zeby szwajcarka grala z Mchale ale tam w drugim secie to bylby cyrk z airballami mchale ????
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
jak ktos lubi grube kursy
Dyjas - Di Lorenzo 3.55
nie nie pisze tego dlatego bo pokonala wczoraj baczynski, jakbym mial tu wystawiac kurs bylo by 60/40 na Kazaszke a 3.55? toz to ogromne value
fajnie ta Lorenzo gra w dfensywie potrafi bronic uderzenia spod siatki troce mniej drewniana od Pliskovej, serwis w miare ok ale jakby miala serwis ktorejs z siostr czeskich to z glebi pola gra nawet lepiej. Pliskova jak dostanie pilke na cialo to nie wie co sie dzieje niestety wczoraj Ahn walila jej pilki na nogi z tym, ze Krystyna juz 2 sekundy wczesniej byla ustawiona tam gdzie miala byc.
Pare razy dostala pod nogi albo pod rakiete i ze 2 razy udalo sie jej odbic pilke, ktora by nawet na treningu wykorzystala 2 na 10. ale to inny mecz byl zagalopowalem sie
K... gdzie ty to grasz? Masakra na BF do 4.6 dobija, gram ja od początku i daje nieźle zarobic, ciekawe czy znowu pierwszego umoczy
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Ciekaw jestem jakie były kursy na Kubackiego po 1 serii ????
Po pierwszej to nikt nie grał ale jak zostało ok 10 skoczków do końca to można było pobierać. Oglądałem i widziałem że w tych warunkach nikt nie przeskoczy ale by zagrać live win pomyślałem po konkursie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Naprzód Janów vs Orlik hokej typ: Janów over 4,5 kurs: 1,83 (Melbet) Orlik w tym meczu w 13 zawodników. Dostali trzy dni temu od Sosnowca 8 bramek. Janów fajnie walczył z Zagłębiem. Grają na 4 pełne piątki. Po 1 tercji jest 1:0 ale liczę że worek z bramkami się rozwiąże. Do tego dorzucam 2 tercja over 2,5 kurs: 1,9.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
nie grałem tam kilka miesięcy:
Cześć XXXXX!
Stęskniliśmy się za Tobą w Unibet, dlatego mamy dla Ciebie 280 PLN darmowy zakład na jeden z najważniejszych meczy roku — El Clásico.
Zapewniamy także transmisję na żywo całego meczu. Potrzebujesz więcej atrakcji? Możesz oglądać i obstawiać oraz uzyskać 50% podwyżkę zysków z zakładów na żywo
Aby odebrać darmowy zakład i oferty podwyżki zysku, po prostu dodaj kwalifikujący się zakład do kuponu i wybierz nagrodę z menu.
Nie przegap dwóch wspaniałych ofert — mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy.
Zespół Unibet
news.google.pl
aleś dowciapny :p
Messi strzeli @1.97
zawsze strzelał, ostatnio chodzonego grał więc teraz strzeli !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom