>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Aberdeen - Rangers, czerwona kartka, @3.25
+
Everton - Manchester City, 1 over 0.5 goli, @1.72
Łączny: @5.61
Aberdeen - Rangers, karny, @3.25
West Bromwich - Brighton, 1 over 1.5 goli, @2.62, stawka x2
Szkoci pięknie
✅@3.25 siedzi (2 karne już)
@3.25 2 czerwone też sa ale zagrałem z golem Evertonu w ako
Polecam
Dundee - Kilmarnock, 2 over 2.5 goli, @2.10, 2:2 w 60 minucie, stawka x2

edit
Kilmarnock..........⛔
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Schweriner @2
3 sety z rzedu mialoby conegliano wygrac teraz , gdzie przegralo juz 5 z rzedu z niemkami w dwoch meczach? Na papierze to powinno byc juz dawno 3:0 dla conegliano , ale jakos tego nie widac
Ale to dalej jest Conegliano i spokojnie TB mogą ogarnąć ;)
 
K 0

kropson1988

Gość
tak to jest z siatką. Polska liga fajnie siadała do czasu. Później jak zobaczyłem mecz Cuprum z Olsztynem to już wiedziałem że złotówki na to g...o nie postawię. Może jeszcze win się zwróci.
Powiem Ci stary , że to co widzę co się dzieje w tym meczu to poprostu przecieram oczy i dalej nie dowierzam . Nie wiem czy się śmiać czy płakać ale takie coś powinno byc karalne . To jest profesjonalizm ? Zamiast 2:1 Skra ,a być może już nawet powinno być po meczu to jest 2:1 dla Jastrzębia . I szczerze po tym meczu i po tym co widzę sam nawet nie wiem co dalej się wydarzy . Niby spotkanie jedno z tych wielkich w pluslidze , a jest mega słabe obrane w bardzo żałosne sytuację np typu jastrzębie prowadzi sporo praktycznie set easy do wzięcia , a nagle tracą cała przewagę i Skra bliska i powinna zgarnąć seta , a jednak jastrzębie się wybrania cudem ? A może błędami skry ? A może fartem ? No nic pozostaje oglądać bo co innego .
 
C 186

casuals

Użytkownik
Benfica - Sporting
under 2.5 @1,95
1:0 do przerwy. Ta liga jest zamulona, Benfica będzie trzymać wynik a Sporting nigdy w życiu nie strzeli bramki.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Powiem Ci stary , że to co widzę co się dzieje w tym meczu to poprostu przecieram oczy i dalej nie dowierzam . Nie wiem czy się śmiać czy płakać ale takie coś powinno byc karalne . To jest profesjonalizm ? Zamiast 2:1 Skra ,a być może już nawet powinno być po meczu to jest 2:1 dla Jastrzębia . I szczerze po tym meczu i po tym co widzę sam nawet nie wiem co dalej się wydarzy . Niby spotkanie jedno z tych wielkich w pluslidze , a jest mega słabe obrane w bardzo żałosne sytuację np typu jastrzębie prowadzi sporo praktycznie set easy do wzięcia , a nagle tracą cała przewagę i Skra bliska i powinna zgarnąć seta , a jednak jastrzębie się wybrania cudem ? A może błędami skry ? A może fartem ? No nic pozostaje oglądać bo co innego .
Nie no oglądaj, Skra już prawie 4 seta ogarnęła ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Ja rozumiem , że Skra w dołku , że ostatnio nie idzie , że gorzej w tabeli , a o Jastrzębiu można powiedzieć odwrotnie ale takie kursy na Skrę ? Ja w to wchodzę Skra win @3 i set pierwszy @2,25 w Betsafe .
Przepraszam za Skrę , kto oglądał ten widział ta patologie i nawet bez Wlazłego , Ebadipura i Szalpuka oni powinni to wziasc no ale cóż jak się nie utrzymuje przewagi to się przegrywa mecz 2x ⛔.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom