>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
P 2,4K

promark

Użytkownik
Jestem zachwycony Wawrinką. Pogonił Raonica 2:0 z taką łatwością, że wraca stary dobry Szwajcar ????
Oglądałeś ten mecz ?
Zajebista walka obu zawodników, mecz na styku a Ty piszesz że z łatwością pogonił ? Robią 1 break serwisu. BH Szwajcara nadal działa bardzo bardzo słabo w porównaniu do wcześniejszej formy i miał sporo szczęścia że wygrał TB w drugim secie.
Nie mogę od dłuższego czasu czytać tych Twoich wypocin bo to jakiś dramat jest. Ksiegujesz jak jeszcze mecz trwa, wiecznie płacz a skuteczność pre masz slaba masakrycznie. Od teraz każdy taki post będę zgłaszał bo to nie forum od bajek. Ktoś to czyta i uważa że tak jest ...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
FROLUNDA HC U20 - HV71 U20 1 2.20
FROLUNDA HC U20 - HV71 U20 -1 1 2.60
NURNBERG ICE TIGERS - ISERLOHN ROOSTERS 1 1.70
NURNBERG ICE TIGERS - ISERLOHN ROOSTERS -1 1 1.90
Frolunda 2-0 ✅
tigers 5-2 ✅
Hokej mój sport jak widać :bow:
Dziękuję tak się ogrywa buczka w spólnymi siłami
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A nie o spalony chodziło? !
Tak,ze zawodnik bedacy na pozycji spalonej utrudnial interwencje bramkarzowi. Ale co on mial zrobic, zdematerializowac sie? Nawet nie skakal do pilki.
Powiem tak, ajax duzo lepszy ale nic nie strzelili. Strasznie kombinuja jak dochodza do pola karnego. Niestety wyrachowanie realu ich pokara.
 
D 0

dutra

Gość
Był już wybór map w meczu Fnatic - Winstrike ?
HLTV pokazuje bany na wszystko xD
Tak,ze zawodnik bedacy na pozycji spalonej utrudnial interwencje bramkarzowi. Ale co on mial zrobic, zdematerializowac sie? Nawet nie skakal do pilki.
Powiem tak, ajax duzo lepszy ale nic nie strzelili. Strasznie kombinuja jak dochodza do pola karnego. Niestety wyrachowanie realu ich pokara.
A to machnięcie nogą to co?
Czynny udział w akcji, jak wolisz to przeszkadzanie i zamykam temat, bramkarz z czarnej listy.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Vazguez musi wejsc za Bale. Licze ze sie w szatni ogarna bo na razie słabiutko. Ajax sie wyszumiał już
 
verno 694,5K

verno

Znawca - Hokej
Był już wybór map w meczu Fnatic - Winstrike ?
HLTV pokazuje bany na wszystko xD

A to machnięcie nogą to co?
Czynny udział w akcji, jak wolisz to przeszkadzanie i zamykam temat, bramkarz z czarnej listy.
train
 
verno 694,5K

verno

Znawca - Hokej
IEM Katowice nagroda za najlepszy event roku zapewniona ????

poszedłbym lekko w jakieś handi na Winstrike w takim razie, chyba że Fnatic specjalnie tak chciało
ja w temacie CS:GO dałem +4.5 na Winstrike @1.85 i uważam to za value.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Nie mogłem oglądać 1 połowy Ligi mistrzów. Coś mnei ominęło? Widzę 0 bramek. 1 kartka aby. Nikt nie zasłużył na kartonik przez 45minut?
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Witam Wszystkich, śledzę już jakiś czas ten temat, w końcu mogę też pisać ????
Zacznę od meczu Reading - Blackburn BTS przy stanie 1:0, obecnie przerwa @1,83
Ps. Szacunek dla niektórych osób, które w swoich dziedzinach mają naprawdę sporą wiedzę. Są też tacy, którzy strasznie irytują swoimi wpisami, ale nie czas i miejsce...
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Witam Wszystkich, śledzę już jakiś czas ten temat, w końcu mogę też pisać ????
Zacznę od meczu Reading - Blackburn BTS przy stanie 1:0, obecnie przerwa @1,83
Ps. Szacunek dla niektórych osób, które w swoich dziedzinach mają naprawdę sporą wiedzę. Są też tacy, którzy strasznie irytują swoimi wpisami, ale nie czas i miejsce...
Zastanawiałem się nad bttsem w końcu dałem...
Reading - Blackburn, 1 over 1.5 goli, @2.00, 1:0 w 47 minucie, stawka x2
Nie zmienia to faktu że Blackburn powinni strzelić również - over 2.5 również do gry. Ja wybrałem bezpieczniej według mnie i 1 over 1.5 goli
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom