>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Schalke wygra (LoL LEC) @8.5
Kontruje, kurs to przesada, przewaga aż tak duża Origen nie jest. A picki mają spokojnie, które mogą odwrócić gierkę, w prawdzie nie widzę tego, ale kurs po prostu za wysoki
⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Origen wygra (LEC LoL) @3.4
Nie powiem, fajny mają ten teamcomp, warto zaryzykować, zwłaszcza że w early się dobrze trzymają. A oba teamy najważniejsze postaci mają skalowalne, więc szansa spokojnie jest. Kurs warty gry, bo Origen to nie pimpki jak exceL czy SK
✅
I cyyyk
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Atletico Madrid win AH(0) - Real Madryt @1,86
⛔
Zaraz Fiora - Napoli, można normalnie wszystko zagrać, ja próbuje, no to jedziemy:
over 10,5 rzutów rożnych @1,85
over 3,5 żółtych kartek @1,87
over 2,5 gola @1,9
oraz 1X @1,89
powodzenia ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Rogue wygra @2.8
czuję że nadchodzi ich pierwszy win. Dostrzegli że ADC mają średniego więc obsadzili go w roli raczej wspierającego drużynę. Teamcomp budowany przede wszystkim w okół jungli i mida. A kikis pokazywał, że nawet z największego bagna potrafił wyjść i być bardzo przydatny dla drużyny
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zgadzam się, lecz myślę że już trochę za późno dogonić FCB ;)
5 pkt i za pozno ? Mysle, ze nie. Barcelona stała się dziwną drużyną. Oni juz stracili to piekno swojej gry. Ja np. jestem zdania, że największym magikiem, który robił cuda dla oka kibica był nie Messi tylko Ronaldinhio. Same jego zwody, gra 1:1...rajdy przez pół boiska. Tego brakuje...obrona też fatalna, Umtiti to nie gra od nie wiem kiedy, a Pigue i Lenglet to poziom defensywy bardzo mocno przeciętny. Dla mnie skonczy się tak, że Barca nie zdobędzie żadnego tytułu w tym sezonie, a Real dwa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom