>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Godoy Cruz - San Martin de Tucuman, 2 over 1.5 goli, @3.50, stawka x2
Słaby dzień ale bez przesady.
Według mnie over do zrobienia na spokojnie a jak dobrze pójdzie to i w pierwszej połowie.
Gl
Always Ready - Blooming, over 3.5 goli,@1.90, 2:0 w 55 minucie, stawka x2
Bolvia tak samo. Tutaj 2 gole moga ogarnąć w 5 min. A tyle czasu do końca. Btts tak samo @2.00 do gry

edit
@1.90x2⛔BOLIVIA:cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly:
 
verno 621,2K

verno

Znawca - Hokej
Wow, normalnie props dla STS, poprosiłem wczoraj o dodanie strzelców bramek w NHL i dziś dodali o_O i o dziwo się opłaciło bo betsafe na te zakłady ma @2.65 @2.75
Predators v Blues
Tarasenko gol @3.15
OReilly gol @3.15
✅✅hattrick o_O
⛔⛔miał okazję więc szkoda :/
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
troche dziwne bo dwa deble z godzin wczesniejszych grali normalnie. Mozna sobie samemu ustalic zasady?
Jezeli caly mecz jest rozstrzygniety czyli przed deblem ktoras reprezentacja ma zdobyte 3pkt to debel jest grany towarzysko i w 3 secie jest STB. W meczu Czechy - Rumunia jest 2:2 i debel graja normalnie
 
N 59

natraj

Użytkownik
Jezeli caly mecz jest rozstrzygniety czyli przed deblem ktoras reprezentacja ma zdobyte 3pkt to debel jest grany towarzysko i w 3 secie jest STB. W meczu Czechy - Rumunia jest 2:2 i debel graja normalnie
Bardzo dziękuje za wyjasnienie
Barca zamyka mi tasme. Brać 100 zł z cashouta czy czekac na 250 zł do końca? Meczu nie ogladam bo w robocie siedze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom