>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Both team to score, @1.80, 0:0 w 6 minucie, stawka x2
Jak narazie to tam &quot;dziury&quot; u jednych i drugich... over 2.5 po @1.90 również do gry

edit
2x⛔
2:0...
Wisła...
 
K 0

kropson1988

Gość
Siatkówka kobiet GCB Centrostal Bydgoszcz wygrają mecz @5,3 , drugi set @2,6 i +2,5 handi setowe @1,68 Betsafe . Oglądałem pierwszy set i doszły na 1 pkt straty , a miały bodajże chyba 4 czy 5 i mało brakowało do remisu tylko jak nie blok poszedł od Łodzi , to w out , to w antenkę . No nic zobaczymy .
 
K 0

kropson1988

Gość
Heh jakie te baby są żałosne w tych sportach to naprawdę aż coś się robi jak się to ogląda . Prowadziły na początku bodajze 8:4 i potem serie leciały po 3-4 pkt . Nagle zrobiło się 22:18 dla Łodzi , Bydgoszcz dochodzi na 22:21 i ma kontrę nie wykorzystują i idzie seria do końca seta dla Łodzianek . No to jest patologia w pełnej krasie . Minus na drugim secie czekam na koniec meczu i rozlicze całość .
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dawno nie widziałem tak beznadziejnie broniącej drużyny jak Wisła. Dramat totalny.
Błaszczykowski dostosował się do poziomu kolegów.
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dawno nie widziałem tak beznadziejnie broniącej drużyny jak Wisła. Dramat totalny.
Wydawaloby sie ze obrona powinna byc najpewniejsza formacja bo sa zgrani i doswiadczeni a tu blad za bledem
 
modelinho 3,1K

modelinho

Użytkownik
MKE Ankaragucu v Kasimpasa, MKE over 1,5 bramki @2,85
Giresunspor v Umraniyespor, BTTS, @2,05
BTTS ✅
i czekamy na MKE Ankaragucu v Kasimpasa, MKE over 1,5 bramki @2,85 (na razie 1-0 do przerwy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Wydawaloby sie ze obrona powinna byc najpewniejsza formacja bo sa zgrani i doswiadczeni a tu blad za bledem
Ale jak tam grają tacy zawodnicy jak Pietrzak to co się dziwic, on nawet ciężko miał sobie poradzić w I lidze, ja pamiętam jak kibice w Katowicach byli zadowoleni ze ododchodzi, w ofensywie może coś tam próbuje , dośrodkowanie czasami mu wyjdzie ale w defensywie to ten chłop jest całkowita porażka.
Kibice Wisły nie długo będą żałować że jeszcze żyją i muszą grać w tej ekstraklasie. Powinno być już 6:0 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom