>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
Nic się nie robi ,tak sobie napisałem a co będzie to będzie nawet może być porażka ,nie zależy mi już na niczym ,trzeba oddać wszystko bukowi ,żeby nie byli smutni ,zresztą ja się czuje źle i jakoś tak wyszło z tymi typkami
Nie ma nic pewnego
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę
i niesie dz ciągle na forum jak zauważyłem od rana do wieczora odpocznij od tego wszystkiego ???? ????
Trzymajcie się Wszyscy :bow:
Leżę chory w łóżku oglądam iem i sobie tu komentuję używając tematu jak czatu, przecież to ty wrzucasz ciągle typy z każdego sportu zaczynając od tenisa (z którym już 10 razy kończyłeś) kończąc na piłce wodnej przy okazji pisząc pamiętnik o_O
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Caracas - Delfin SC, over 1.5 goli, @1.90, 0:0 w przerwie, stawka x2
Dokładam
W sumie to nadal twierdzę że końcowy to 1:1 ale mogę się mylić ;)
Zobaczymy co w Bolivii

edit
x2⛔
Sorry. Bezbramkowy
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
America Cali - Popayan 1 over 1,5 @ 2.15
Quindio - Orsomarso 1 over 1,5 @ 3.20
San Jose - Bolivar 1 over 1,5 @ 2,10
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion, 2 over 3.5 goli, @2.20, 2:3 w 73 minucie, stawka x3

edit
@2.20x3✅
????
Szkoda że tak szybko wpakowali bo nikt nie zdążył raczej, ale niezli są zapewne zostanie 2:4...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KINGSTON FRONTENACS - OTTAWA 67&#39;S 1 tercja over 1,5 1.50
SAGINAW SPIRIT - FLINT FIREBIRDS 1 tercja over 1,5 1.40
ako-2.10
musi wejść bo za sporo mam pograne te ako
1-2✅
2-1 ✅
ako ✅
Miłego weekendu Ludziki
Dobranoc
Nie będę się rozpisywał ale mam słabe chwile przez to co się dzieje u mnie w rodzinie
Powodzenia z wygranymi Uciekam bo rano wstać trzeba i pożegnać Bliską osobę ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
San Jose - Bolivar, 1 over 2.5 goli, @1.90, 2:3 w 61 minucie, stawka x3


edit
@1.90x3✅
Siedzi
72 minuta 3:3
Myślę że to nie koniec...
San Jose - Bolivar, 1 over 3.5 goli, @2.75, 3:3 w 75 minucie, stawka x2
Ogarną? ;)


edit
@2.75x2✅
Również!!!
????
4:4 w 82 minucie
:eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
taidio 882

taidio

Użytkownik
Jak jest liczona na bukach liczba strzałów? Celne+ niecelne, czy celne+niecelne+zablokowane?
Miałem over 28.5 uderzeń w meczu ajax-real i cwaniaki z unibeta policzyli mi jako przegrany(bez strzałów zablokowanych bylo 28 uderzeń), mimo że na stronach z wynikami online strzał zablokowany też jest liczony jako uderzenie, pogadalem na live chacie i poprosiłem o cytat z regulaminu odnośnie rozliczenia takich typów i dziś wstaje i jednak rozliczony na +
Tak jakby ktoś był ciekawy
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Jak jest liczona na bukach liczba strzałów? Celne+ niecelne, czy celne+niecelne+zablokowane?
U ruskiego jeśli chodzi o strzały to liczą jak chcą. Miałem tak na Mistrzostwach świata gdzie źle policzyli strzały. Odwolywalem się na podstawie oficjalnego protokołu UEFA. Bo kilku dniach uzerania się i pisania wyżej (żaden czat bo tam pracują ludzie spod biedronki a na dział pomocy nic nie robi) oficjalnie mi rozliczyli kupon i nawet Przeprosili
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak ktos zainteresowany pakietem polskich kanalow sportowych i nie tylko to zapraszam na priv.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom