>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Copa Sudamericana 22:15
Royal Pari - Monagas, 1 over 1.5 goli, @2.00, stawka x3 (mam pograne po 2.20 ale widzę że spadło).
Pierwsza runda, pierwszy z dwumeczu.
Śledzę Royal od dłuższego czasu w Bolivii i powiem szczerze że imponują mi, mimo że ostatnie mecze tego nie pokazują over 1.5 goli myślę że biorą bez problemu. Śmiem twierdzić że wykręca over 2.5 goli (Royal Pari) - będzie chciało zapewnić sobie zaliczkę przed rewanżem.
1 over 1.5 goli, @2.00 polecam,
ewentualnie 1 over 2.5 goli @4.00,
over 2.5 goli w meczu, @2.10
To na później
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Legia w kosza +16,5 @1,74 fortuna
Gruboo, slabiej nie zagraja niz w 1polowie bo to az oczy bolaly a Polpharma duzo trafiala i siedzi na az 54% z gry
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Onyerku (Galata) 3,45 + Laturo Martinez (Inter) 3,05
@9,25 netto w iforbecie
Martinez powinien walnąć od deski do deski jak nie ma Icardiego, Benfika niezły skład z dupy. Bez Pizziego i Jonasa, zupełnie inny blok defensywy, 3 gości dziwnych i jeszcze 19 latek na środku pola, wtf?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa 1 połowa TyloO @5.25
Po ct grają przyzwoicie, wynik 0;3. Myślę że nawet takie 8;7 w zasięgu. A kurs wart ryzyka
✅
z 0;6 wrócili, gdyby nie te clutche Ethana i Cerq, byłaby dominacja pełna. Naprawdę Tyloo mają świetną komunikację po ct (tt trochę gorzej), na tym etapie są drużyną która podoba mi się najmocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Kto jest wspomagającym komentatorem na meczu Rapid Inter. Nie da się gościa słuchac, jąka się tylko i gada takie głupoty że ręce opadają. Skąd oni tych ludzi do komentowania biorą. Do Canal+ nawet się nie umywają
 
modelinho 3,1K

modelinho

Użytkownik
Kto jest wspomagającym komentatorem na meczu Rapid Inter. Nie da się gościa słuchac, jąka się tylko i gada takie głupoty że ręce opadają. Skąd oni tych ludzi do komentowania biorą. Do Canal+ nawet się nie umywają
Matysek
edit: to dzban jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom