>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Kilkadziesiat minut temu pisalem o tworzeniu kuponu for fun na William Hill system Goliath skladajacym sie z 247 zakladow, gdzie przy trafieniu dwoch zdarzeniach mozesz wpasc kilka centow. Jedna z propozycji to Bristol City po kursie 4,20 od jednego z uzytkownikow. Ja po spadkach kursow znalazlem trzy propozycje: Puchar Szwecji w pilke nozna, Malmo vs Degerfors X2 po 4,60, nastepnie koszykowka Indonezja mecze o 14:00 na gospodarzy po 6,00 Hangtuah Sumesel, oraz final Pucharu Krola w koszykowke w Hiszpani Barcelona wygra przedzialem 6-10 pkt-ow po 7,50
Jezeli ktos z Was ma jakies propozycje do godziny 14 podeslijcie, odpale kilka euro ;) kursy powyzej 4 tylko akceptowalne
W indonezyjskim koszu mecze przez cały dzień rozgrywane są w jednej hali. Nie wiem w czyjej hali w ten weekend grają więc Hangtuah niekoniecznie jest gospodarzem.
W tej lidze dzieją się różne rzeczy więc jak najbardziej mogą to wygrać.
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Kilkadziesiat minut temu pisalem o tworzeniu kuponu for fun na William Hill system Goliath skladajacym sie z 247 zakladow, gdzie przy trafieniu dwoch zdarzeniach mozesz wpasc kilka centow. Jedna z propozycji to Bristol City po kursie 4,20 od jednego z uzytkownikow. Ja po spadkach kursow znalazlem trzy propozycje: Puchar Szwecji w pilke nozna, Malmo vs Degerfors X2 po 4,60, nastepnie koszykowka Indonezja mecze o 14:00 na gospodarzy po 6,00 Hangtuah Sumesel, oraz final Pucharu Krola w koszykowke w Hiszpani Barcelona wygra przedzialem 6-10 pkt-ow po 7,50
Jezeli ktos z Was ma jakies propozycje do godziny 14 podeslijcie, odpale kilka euro ;) kursy powyzej 4 tylko akceptowalne
Trzymaj mistrzu ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jeszcze raz przypomne na dzis tworzylem kupon dla zabawy na William Hill systemem Goliath skladajacym sie z 247 zakladow, gdzoe przy trafieniu dwoch zdarzen wpadnie kilka euro. Szukalem zdarzen z wysokimi kursami, bralem kursy, typy z porownywarek, wlasnej analizy, do Goliatha dolozylem za kilka centow jeszcze rozposy 5z8 i 6z8, do wygrania za 11 euro jest 92 000 euro, wiec ponad 360 000 zl, a wyglada to nastepujaco:
1. Bristol City 4,40 start 14:00 od uzytkownika z forum
2. Hangtuah 6,00 start 14:00 koszykowka Indonezja
3. Galfi 3,50 tenis kwalifikacje, turniej na Wegrzech start 15:15
4. HSG Wetzlar pilka reczna Niemcy 5,00 start 16:00
5. Espanyol, pilka nozna Hiszpania 4,75, start 16:15 od uzytkownika z forum
6. Cracovia 6,00, start 18:00
7. Barcelona, koszykowka Puchar Krola wygra w przedziale 6-10 pkt-ow, 7,50, start 19:30
8. Modena, siatkowka Wlochy, 4,75 start 20:30
Jezeli znajdziesz cos dla siebie po mniejszych liniach, bierz smialo, razem #ograjmybuka. W przypadku bardzo wazne jest rozpoczecie, poniewaz gdy cos z poczatku nie wejdzie, ewentualna wygrana bedzie spadalo, powodzenia, trzymajcie kciuki ;)
 
I 14

ice05

Użytkownik
proboje wplacic wirtualna karta eco payz na revoluta, niby ta wirtualna jest w euro a na revolucie przy wplacie pokazuje ze mi ze ta karta jest w funtach i by uniknac oplaty zeby doladowal w funtach czy dalej w zlotowkach co wybrac ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej Niemcy i Norweski 14:00
FISCHTOWN PINGUINS - SCHWENNINGER WILD WINGS 1 1.50
FISCHTOWN PINGUINS - SCHWENNINGER WILD WINGS -1 1 1.60
GRIZZLY ADAMS WOLFSBURG - ADLER MANNHEIM 2 1.70
GRIZZLY ADAMS WOLFSBURG - ADLER MANNHEIM -1 2 1.80
TONSBERG ELITE - NARVIK ISHOCKEYKLUBB 2 1.50
TONSBERG ELITE - NARVIK ISHOCKEYKLUBB -1 2 1.60
Możecie coś wybrać jak ktoś chce ,nie namawiam nikogo do grania ,każdy ma swoje myślenie ,ja tylko daje moje propozycję a może komuś pomogę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom