>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej 11:30 VHL
TSENG TOU - SARY-ARKA over 3,5 1,40
TSENG TOU - SARY-ARKA over 4,5 1.90
TSENG TOU - SARY-ARKA over 4 1.60
SEOUL WOORI CARD HANSAE - GUMI KB INSURANCE STARS 1 1.80
Kurs przed meczowo było 2.80 miałem grać a się wystraszyłem kursu teraz gram grubasa po 1 secie
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Hokej 11:30 VHL
TSENG TOU - SARY-ARKA over 3,5 1,40
TSENG TOU - SARY-ARKA over 4,5 1.90
TSENG TOU - SARY-ARKA over 4 1.60
SEOUL WOORI CARD HANSAE - GUMI KB INSURANCE STARS 1 1.80
Kurs przed meczowo było 2.80 miałem grać a się wystraszyłem kursu teraz gram grubasa po 1 secie
&quot;wystraszyłem się kursu&quot; - to właśnie podsumowuje Ciebie jako typera. Ratuj się człowieku, bo nigdy nie jest za późno.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kuzmova +1,5 seta @1,95 Lvbet
Analiza prosta. Jeżeli Petra zagra to co w poprzednich dwóch meczach to o typ jestem spokojny. Petra mnóstwo błędów. Gra na jeden dwa strzały. Kuzmova dała już zarobić w meczu z Pera i fajnie tu wygląda. Ograła bertens i Kenin odwracając losy meczu. Doda jej to kopa i pewności siebie. Kvitova jakoś nie przekonuje.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej 11:30 VHL
TSENG TOU - SARY-ARKA over 3,5 1,40
TSENG TOU - SARY-ARKA over 4,5 1.90
TSENG TOU - SARY-ARKA over 4 1.60
SEOUL WOORI CARD HANSAE - GUMI KB INSURANCE STARS 1 1.80
Kurs przed meczowo było 2.80 miałem grać a się wystraszyłem kursu teraz gram grubasa po 1 secie
Siatka ⛔
Hokej tez będzie na ⛔
Patrząc jak grają to katastrofa 1 gol szybki potem nic nie grają
Miłego popołudnia uciekam bo się wnerwiłem ,muszę iść coś załatwić
Powodzenia z meczykami Forumkowicze
Ja jestem kiepski na live :brokenheart::sarcastic::confused: ????
 
C 186

casuals

Użytkownik
Siatka ⛔
Hokej tez będzie na ⛔
Patrząc jak grają to katastrofa 1 gol szybki potem nic nie grają
Miłego popołudnia uciekam bo się wnerwiłem ,muszę iść coś załatwić
Powodzenia z meczykami Forumkowicze
Ja jestem kiepski na live :brokenheart::sarcastic::confused: ????
dobrze, że się przestraszyłeś tego kursu bo tam nie ma podstawowych zawodników chyba i dlatego na gości przed meczem było 1,35
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Pliskova koniec pierwszego seta, 11 piłek z rzędu, w 3 secie 5/1 prowadzila ???? wczoraj Kuzmova kurs 14, dzis to samo na Hsieh było...
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale chyba nie myślicie że ona zrobiła to specjalnie ? To przecież za duży turniej jest za duże pieniądze to napewno niemożliwe.juz od razu ze tak napewno tankuje.napewno nie
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To że ktoś przegrywa nawet z 5:0 to nie jest nic czego świat nie widział, ale mnie razi to, że to jest zawodniczka z czołówki, doświadczona, z przewagą prawie wszystkiego co jest potrzebne w tej dyscyplinie i nagle jak coś nie wyjdzie drżą jej ręce jak juniorce. Każda piłka niezwykle elektryczna.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
G2 - MiBR @5.2
dostają 8-3, ale są w terro. jak ugrają jeszcze z 1 czy 2 rundy to są w stanie wrócić po tym co wczoraj brazylijczycy pokazlai w terro
⛔robić comeback, wygrywać wszystko full na full, żeby przegrać na eko i potem na jakieś resztki
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Ale chyba nie myślicie że ona zrobiła to specjalnie ? To przecież za duży turniej jest za duże pieniądze to napewno niemożliwe.juz od razu ze tak napewno tankuje.napewno nie
Duży turniej mówisz. Zgoda, ale jakoś sporo niespodzianek jak na turniej tej rangi i zastanawiająca jest duża liczba wycofać przed samym startem turnieju. Osobiście mam wrażenie, że wielu paniom nie po drodze z tym Dubajem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
idąc za tendencją należałoby zagrać na seta Berettiniego. Cały czas pewnie Rublev ale w wiadomym czasie odpowiednio się złamał
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Sunsine Double ważniejszy i przyjemniejszy zbliża się wielkimi krokami ????
Kuzmova@ 3.45
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Egipt 14:00
Petrojet - El Entag Harby, X, @3.00, stawka x2
Petrojet - El Entag Harby, Both team to score @2.20, stawka x2
elo

edit
2x⛔
Nie tym razem. Szkoda. Sorry kto pobrał. Dziś spokojniejszy dzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom