>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Skąd taką perełkę wytrzasnąłeś? ????
Wczoraj wieczorem patrzyłem to był kurs 2.50 na nich. Specjalnie rano wstałem żeby grubiej zagrać. Ale jak przed meczem zobaczyłem że jest 10 a na live dali 8 to zagrałem tylko za 1700.
Typ wziął się stąd że Wangs już ograny w tych rozgrywkach a rywale to debiutanci. Do tego wyczytałem na stronie ligi że się wzmocnili przed sezonem.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
niezłe Delbonis sie posypał a Kyrgios z Albotem podbijali tlyko kurs i mecz teraz Niko wezmie
Delbonis mecz 1.85
niestey Delbonis sie kompletnie posypał ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Panie tenis to zło :angryyy:
generalnie to tak ale jak sie na niczym innym nie znasz to.. ????
ale ja teraz nie moge powiedziec bo własnie weszła mi tasiemka z tenisa z ako 42 którą zamykał mi set + 1.5 Ramosa ogładam ten mecz i widze jak Delbonis rozprowadza hiszpana az miło Ramos wyglada duzo gorzej mysle nie ma szans zeby Ramos ugrał .no i ogladałem do momentu jak Delbnis go przełamał w 2 secie na 5:4 wyłaczyłem strema poszedłem na kilka minut od kompa cytujac Siare z kilera &#39;no i uj wyladował w pisdu&#39; wracam zeby zobaczyc livescora a tam Ramos odłamuje i wygrywa seta autentycznie przecierałem oczy ze zdumienia bo nie wierzyłem prawie sie ze szczescia nie zes..wiec czasamiee wartoa;)
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Za dobrze szlo bo mecze wcześniejsze ładnie weszły i nawet Zenit ukłuł na 3:1 w końcówce..ale, że Genk tak polegnie u siebie to bym nie przewidział :facepalm:
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Mam pytanko czy na unibecie jak się rozpocznie mecz będe miał oferte kartek chodzi mi dokładnie o mecz Copa Sudamericana Once Caldas - Deportivo Santani ? overek kartkowy chce tam zagrać a narazie w ofercie nie ma.Pozdrawiam i Dziękuje za odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom