>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Gdańsk over 3,5 gola hokej kurs: 2,8 (Melbet) Tyscy proszą się sami o bramki także chyba trzeba korzystać. 9 min 1 tercji i poki co 1:0.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dobra nie było tematu. Zajmij się lepiej podawaniem typów bo ilość ich musi się zgadzać.
A Ty przy typie podawaj chociaż lige bo w weekend popołudniami grane są dziesiątki spotkań w ręczna. Pisałem odnośnie Twojego typu z ręcznej jaka to liga bo nie mogłem znaleźć i do teraz nie wiem czy weszło.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
A Ty przy typie podawaj chociaż lige bo w weekend popołudniami grane są dziesiątki spotkań w ręczna. Pisałem odnośnie Twojego typu z ręcznej jaka to liga bo nie mogłem znaleźć i do teraz nie wiem czy weszło.
Ty za to powinieneś miec range pieniacz, lawirant przypierdalacz ;)
Włochy 2Q 1.99
Ruskie
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ty za to powinieneś miec range pieniacz, lawirant przypierdalacz ;)
Włochy 2Q 1.99
Ruskie
Może wytłumaczysz o co chodzi.
W sobote podał typ z ręcznej. Chciałem zagrać ale nie mogłem znaleźć więc napisałem z zapytaniem i brak odpowiedzi. To chyba oczywiste że grając niszowe ligi lepiej podać przynajmniej kraj tym bardziej na live gdzie każda minuta się liczy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Haha tylko dałem na Gdańsk to Tychy zaczęły grać swoje, także raczej nie ma szans żeby tutaj gospodarze 4 bramki strzelili chociaż początek mieli znakomity.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
nie wiem czy warto grac Dolehide po 1.7 over gemowy 20.5 jest po 1.9
Trochę się boję że jak nie ułoży się mecz Danilovic to strzeli Focha jak w meczu z Iga gdzie drugi set bez walki do zera był.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Jak to jest możliwe prowadzić 15-9 i wjebac seta i 17-10 to samo to jest cyrk
elegancko podbijali kurs goscie w polskiej siatce, handicapy dodatnie połapane pieknie były i sety
Kopenhaga wygra do HT @2.10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom