>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Męski tenis stał się (przynajmniej dla mnie) bardziej nieprzewidywalny niż damski. U kobiet też dziwne rzeczy się dzieją, ale im więcej siłowych zawodniczek tym bardziej da się skonfrontować atuty i słabości. W męskim ostatnio czynnikiem decydującym jest to co który jadł wczoraj i jak się dziś czuję oraz czy mu się chce grać, walory sportowe odchodzą na bok - przykład z dzisiaj Miedwiediewa. Berankis nie ma ani serwisu ani uderzenia kończącego, regularny też z reguły za bardzo nie jest, jego kolega z kolei prawie odwrotnie, ale nie przeszkodziło mu to przegrać meczu 12:6 i dać się kilka razy połamać
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Koledzy chyba chodziło o skok kursowy w fortunie bowiem przez chwilę wskoczył kurs 1,57 na wloszki, teraz wszystko wróciło do normy i już kurs 1,30
Na stronie scadicci nie ma żadnego info o jakiś brakach w składzie czy informacji, że ktoś nie poleciał do Niemiec.
Jak pisałem posta na Bet365 był kurs @1.6 i to mnie zdziwiło lekko teraz się już nie opłaca tego ruszac
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Z siatki
Budowlane Łódź-10,5 @1,89
Stuttgart -13,5 @1,84
Hameenlina- Uraloczka u175,5 @1,71
Alba blaj 3:0 @1,89
Z tenisa na razie
Coric -3,5 @1,64
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Ja bym jednak szedł w jakis bet kierunkowy pod Minsk mimo wszystko. Budowlane są po wyczerpującym meczu derbowym z ŁKSem, szanse na awans nie oszukujmy są bardzo marne, Mińsk w Łodzi się postawił, trzy sety albo grube.
Conegliano polecam jakis under punktowy, z szybkim 3:0 nie powinno być problemu.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Conegliano - Łódź
Łódź under59,5 @1.60
W poprzednim spotkaniu zdobyli tylko 52pkt gładkie 3:0 tutaj widzę podobny scenariusz, wydaję się dobrą propozycją do jakiegoś AKO
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja bym jednak szedł w jakis bet kierunkowy pod Minsk mimo wszystko. Budowlane są po wyczerpującym meczu derbowym z ŁKSem, szanse na awans nie oszukujmy są bardzo marne, Mińsk w Łodzi się postawił, trzy sety albo grube.
Conegliano polecam jakis under punktowy, z szybkim 3:0 nie powinno być problemu.
Conegliano gra jako ostatnie z drużyn walczących o awans także będą wszystko wiedzieć
Kazań raczej przegra za 0 pkt i zostanie im 10 pkt. Moskwa pewnie ogra chemika i zajmie miejsce premiowane awansem. Zostają wtedy dwa a 3 drużyny. Stuttgart który ma 9pkt, i Conegliano z budowlanymi po 8 pkt .
Stuttgart nie powinien mieć kłopotów z bulgarkami i wygrać za 3 pkt.
Dlatego budowlane muszą walczyć na maksa by wygrać za 3 pkt i czekać na ostatni mecz. Mińsk to ekipa jak najbardziej do ogrania w takim stosunku.
Czynnika zmęczenia nie bralbym pod uwagę bo mecz derbowy był w sobotę a siatkarki często grają mecze dzień po dniu. Także będą zmotywowany bo wiedzę o co grają.
A może Chemik zrobi niespodziankę i pokona Dynamo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom