>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
P 184

proosty

Użytkownik
✅
✅
Dalej edytuj swoje posty, śmieszku.
Skopiowałem nie ten post co trzeba więc usunąłem a że jestem w pracy to nie mam czasu na tłumaczenie zbytnio ale jednak trzeba widzę.. także nie widzę żadnego problemu a miała być odpowiedź dla tego co mi na pytanie odnośnie strony fortuny smieszkowal
Edith. Ale widzę poczułes się że Ci typ wszedł a że mi pewnie chodziło o coś w Twoja stronę haha no ale gratuluję za trafiony typ , ciesz się xd
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Skopiowałem nie ten post co trzeba więc usunąłem a że jestem w pracy to nie mam czasu na tłumaczenie zbytnio ale jednak trzeba widzę.. także nie widzę żadnego problemu a miała być odpowiedź dla tego co mi na pytanie odnośnie strony fortuny smieszkowal
Zwracam honor w takim razie.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Trzeba przyznać, że fortuna nieźle poleciała sobie gdy chcesz otworzyć jej stronę a tu komunikat: &quot;Planowana konserwacja strony internetowej&quot;. Dobre sobie planowana jak żadnego takiego info nie było wcześniej. Coś mi się wydaje, że coś im padło bo chyba wczoraj czy przedwczoraj mi &quot;wariowała&quot; ta strona, na live m.in. punkty mi się zmieniały jak lampki choinkowe raz do przodu raz do tyłu, wyskakiwał komunikat, że aplikacja nie może się połączyć z serwerem itp.
Żeby nie było, że off topic to ja radze omijać zaraz Tomka Berdycha bo wczoraj &quot;wygrał&quot; tylko dzięki nieporadności w końcówce Ivashki, Berdych to już nie ten co kiedyś. Mecz miał być za 10min ale zaczną na ten moment o 18.00 bo Ferdziu przeciąga mecz ;)
Kurs rano na Coricia był na fortunie jakoś 2,38 chyba, wobec powyższej awarii nie mogę tego sprawdzić. W stsie w tej chwili 1,98 - wciąż warty uwagi.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Co jak co ale Coric to też na tę chwilę nie warty tykania, coś czuję że niezły cyrk będzie lepiej czekać na live według mnie.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ehh Munar klasa co zrobił w 1 secie. Może się obudzi.

Kusi pograć brak czerwonej kartki w gran Derbi albo o4,5 różnego Barcelony. Ktoś się wypowie?
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Ehh Munar klasa co zrobił w 1 secie. Może się obudzi.

Kusi pograć brak czerwonej kartki w gran Derbi albo o4,5 różnego Barcelony. Ktoś się wypowie?
Wątpię jeżeli oglądałeś, Garin jest dziś lepszy do tego głowa chłodniejsza
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Kusi pograć brak czerwonej kartki w gran Derbi albo o4,5 różnego Barcelony. Ktoś się wypowie?
Gran Derbi to rywalizacja Betisu z Sevilla a nie mecz Realu z Barcelona.
Ja mam mieszane uczucia co do tego meczu, po pierwszym meczu chciałem grać awans FCB, ale jak widzę kurs to zdecydowanie odpuszczam.
A granie braku czerwa w takim meczu to duże ryzyko,
Ogólnie ciężki mecz do przewidzenia jak to się potoczy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
witam, jakies pewne streamy w dobrej jakosci do Realu dzis? place w zlocie
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gran Derbi to rywalizacja Betisu z Sevilla a nie mecz Realu z Barcelona.
Ja mam mieszane uczucia co do tego meczu, po pierwszym meczu chciałem grać awans FCB, ale jak widzę kurs to zdecydowanie odpuszczam.
A granie braku czerwa w takim meczu to duże ryzyko,
Ogólnie ciężki mecz do przewidzenia jak to się potoczy.
Po wpisaniu w Google frazy gran Derbi wyskakują treści związane z rywalizacja realu z barcelona. Nic o derbach sevilli. Ale ja tam pilke zagraniczna słabo obczajam.
Ogólnie do puki wynik będzie dawał awans realowi to Barca powinna rogów nabic. Tylko też mogą szybko strzelić. Ciężki mecz właśnie do typowania dlatego chciałem się doradzić
Munar już 4bp nie wykorzystał. Znając życie przy pierwszym się polamie i po meczu.

Ed. Jest wzmianka na polskiej stronie realu że na półwyspie iberyjskim ta nazwa zarezerwowana jest dla derbow sevilli co nie zmienia faktu że każda stacja tv ten mecz tak zapowiada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom