>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Oglądam właśnie mecz Hurkacza z keiem. Pięknie 1 set się odwrócił za sprawą Japończyka.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Jeśli chodzi o real - barca to ja pograłem over 34 rzutów auto wychodzi @ 1.80 bet365 (kreator zakładów) Nie pisze analizy bo to przynosi pech, ale w pierwszym meczu linia pokryta z górką a ostatnio w LM z Lyonem Barca miała ponad 40.Jedni będą grać na czas i wbijać, drudzy atakować=częste przerywania itp....
Jak myślicie o kartkach to se pograjacoe np Carvajal&#39;a @2.20 również w bet365, w 1 meczu nie dostał a ogólnie na 11 clásicos aż 8razy łapał w tym czerwo. Ewentualnie czerwo dla Suárez&#39;a @ 26 po symbolicznej stawce, wiadomo jak się kochają z Ramos&#39;em, heh że o nim nawet nie wspomnę....
Auty pograłem 2/10
Kartek nie gram ale dla was podaję propozycje ????
Pzdr
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Comet - Storhamar II 1 tercja over 1,5 1.50
Comet - Storhamar II 1 tercja -1 1 1.70
 
P 184

proosty

Użytkownik
Ej mam takie głupie pytanie .. bo został mi set corica i 3k do wyjścia, czy jeżeli jest ta JEBA... konserwacja na stronie efor tony to jest możliwość że jakoś cofnąć kupony z ostatniej godziny przed konserwacja czy coś takiego ? Wiem że może to głupie pytanie ale bardzo bym prosił o odpowiedź kogoś kto wie coś na ten temat.. w skrócie chodzi o to czy moga mi usunąć jakoś kupon przez tą konserwa9cję który zagrałem jakoś 1-2 h przed.. z góry dzięki !!!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GKS Katowice vs Unia Oświęcim hokej typ: over 4,5 kurs: 1,72 oraz Unia over 1,5 kurs: 2,4 (Melbet) po 1 tercji jest 0:0 a dotychczasowe mecze obfitowały w bramki. Trochę się dzieję więc liczę na emocje.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Ej mam takie głupie pytanie .. bo został mi set corica i 3k do wyjścia, czy jeżeli jest ta JEBA... konserwacja na stronie efor tony to jest możliwość że jakoś cofnąć kupony z ostatniej godziny przed konserwacja czy coś takiego ? Wiem że może to głupie pytanie ale bardzo bym prosił o odpowiedź kogoś kto wie coś na ten temat.. w skrócie chodzi o to czy moga mi usunąć jakoś kupon przez tą konserwa9cję który zagrałem jakoś 1-2 h przed.. z góry dzięki !!!
Nie sądze
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Ej mam takie głupie pytanie .. bo został mi set corica i 3k do wyjścia, czy jeżeli jest ta JEBA... konserwacja na stronie efor tony to jest możliwość że jakoś cofnąć kupony z ostatniej godziny przed konserwacja czy coś takiego ? Wiem że może to głupie pytanie ale bardzo bym prosił o odpowiedź kogoś kto wie coś na ten temat.. w skrócie chodzi o to czy moga mi usunąć jakoś kupon przez tą konserwa9cję który zagrałem jakoś 1-2 h przed.. z góry dzięki !!!
nie no nie róbmy jaj, po prostu kupon masz i nic nie powinno sie wydarzyć - no chyba że fortuna bankrut i sie zawinęła :confused::oops::rolleyes:
Oby Coric dalej jechał z Berysiem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom