>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Comet - Storhamar II 1 tercja over 1,5 1.50
Comet - Storhamar II 1 tercja -1 1 1.70
3-0 ✅
handi 3-0 ✅
Jedziemy z koksem :beer:\w/???? ???? :heart::fistbump::victory::cash::bow:
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
z Angli Crystal - United ako 1.50
Crystal under 2,5 gola
United under 3,5 gola
over 0,5 kartki
Crystal under 4,5 zoltej
Crystal under 9,5 roga
Crystal over 0,5 roga
United over 2,5 roga
over 5,5 roga
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Coric miał szanse przełamać z 40-0, znajać życie, deprecha i przegra po takim czyms
co nawet lepsze te 0:40 zdobył odgrywajac pierwsze serwisy Berdzia a od tego stanudo 40 :40 miał same drugiie serwisy od Czecha i nie wykorzystał
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
co nawet lepsze te 0:40 zdobył odgrywajac pierwsze serwisy Berdzia a od tego stanudo 40 :40 miał same drugiie serwisy od Czecha i nie wykorzystał
\kolejny gem wygrał do 0, ten tenis jest jebn.... po prostu tak jest, czasem, wały jednak to chleb powszedni !
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ale jaja Gieksa przegrywa 0:1 piękne te play offy w hokeju. Generalnie mają problem ze sforsowaniem defensywy, no ale to jest 5 mecz w dodatku u siebie i jak przegrają to Unia wyjdzie na prowadzenie 2:3 i będzie miała mecz u siebie. Trzeba spróbować tą Giekse po kursie 2,4 (Melbet) że wygrają jeszcze w czasie regulaminowym, po 2 tercjach 0:1, to by była mega sensacja jakby przegrali.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
bede prosił o stream do Realu, jakby mój nie działał. Awizuje się wczesniej. Płacę kilkoma reputami w ratach ???? , thanks
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
oj swiruje mordzia, wiadomo czy dlugo?
&quot;Planowana konserwacja&quot; - dobre sobie - przecież nie było żadnego info na ten temat, chyba grubsza awaria. Ja przed 17.00 chciałem odpalic i juz nie działało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom