>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
I Kepa na ławce, a miało nie być zadnych konsekwencji. Nie zdziwie sie jak pilkarze zagraja na zwolnienie Sarriego.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
jak ktoś gra w BAH polecam:
Rangers - Celtic 1 @1.75
oznacza to, że Rangers dziś walnie więcej bramek niż Celtic. Ranger s gra u siebie z leszczem, Celtic away
pograłem to sobie.
No oki jestem Janusz i sponsoruje efortunke a Ty którego sponsorujesz ???? ?
ja nie mowie że jesteś Janusz, janusze to te dziady co piją piwko i 200 ml soplica smakowa i idą do buka pograć tasme za 2 ciaki !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Erzgebirge Aue - Koln, 2 over 1.5 goli, @1.53, 0:1 w 57 minucie
+
Southampton - Fulham, 1 over 1.5 goli, @1.90, 0:0 w pierwszej połowie
Łączny: @2.92
Stawka x2

edit
⛔
Fulham łatwo w pierwszej a Koln bez goli ...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GKS Katowice vs Unia Oświęcim hokej typ: over 4,5 kurs: 1,72 oraz Unia over 1,5 kurs: 2,4 (Melbet) po 1 tercji jest 0:0 a dotychczasowe mecze obfitowały w bramki. Trochę się dzieję więc liczę na emocje.
Ale jaja Gieksa przegrywa 0:1 piękne te play offy w hokeju. Generalnie mają problem ze sforsowaniem defensywy, no ale to jest 5 mecz w dodatku u siebie i jak przegrają to Unia wyjdzie na prowadzenie 2:3 i będzie miała mecz u siebie. Trzeba spróbować tą Giekse po kursie 2,4 (Melbet) że wygrają jeszcze w czasie regulaminowym, po 2 tercjach 0:1, to by była mega sensacja jakby przegrali.
Masakracja 0:3 haha over 1,5 na Unie siedzie ✅, a typ na over 4,5 i na Giekse na ⛔ i ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom