>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
To uczucie, kiedy oglądasz kwalifikacje i widzisz, że Kubacki po swoim skoku jest 1, masz go pogranego TOP 1-3, po nim jest tylko trzech skoczków i wszyscy skaczą dalej xD.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
To jest niesamowite. Na 1 mapie przegrać 2x pistole, na 2 mapie wygrać oba pistole a przegrać na force i to DWA RAZY!!
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Z Faze jest podobny problem jak z VP są po prostu za starzy i potrzebują młodej krwi lub przekwalifikowania się do ligi oldbojów ???? ???? ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Z Faze jest podobny problem jak z VP są po prostu za starzy i potrzebują młodej krwi lub przekwalifikowania się do ligi oldbojów ???? ???? ????
Za starzy? Przecież Edward i Zeus to obecnie najstarsi zawodnicy z tych grających na najwyższym poziomie ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
miałes racej . niewazne i tak bo Llonndero to przegrał i robił wszystko co mogł zeby nie wygrac✅
✅
No i gitara, nie czepiałem się typu, sam z rańca się zastanawiałem nad Dellienem, pisałem post również gdy już miał breaka. Po prostu argumentacja o tankowaniu była jak dla mnie nie na miejscu.
Trzeci mecz Ferdka w tym turnieju oglądam i trzeci raz pomimo, że prowadzi to nie wygląda ta gra najlepiej. Tutaj może jeszcze przejdzie ale na Mastersach gdzie będzie mocniejsza obsada może być krucho i spadek w rankingu
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Dobra postawiłem na ten team liquid dużo pieniędzy trochę w ciemno bo tu pisane że pewniaczek xD
Gdzie ja to obejrzę :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom