>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Powiem tyle i nie uważam na konsekwencje. Dortmund to pizdy i tyle w temacie. Dobranoc. Jutro mamy nowy dzień i nowe wyzwania ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Tydzien temu już grali słabo z Leverkusen i tam nie powinni wygrać, milei farta ale to nigdy nie trwa wiecznie, nie ma co się oszukiwać, Bayern bierze mistrza i już. Sen Borussi się skończył ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Calgiari - Inter ako 1.50????
Calgiari under 2,5 gola✅
Inter under 4,5 gola✅
Inter over 3,5 roga✅
Calgiari over 1,5 roga⛔
Caliagrai over 0,5 zoltej✅
mecz over 1,5 zołtej✅
Inter under 4,5 zoltej✅
no coz dzisiaj nie moj dzien trzy typy tylko jeden wszedl szkoda tego Calgari bo dwa rogi powinni nabic ale sedzia zle pokazał. Mecz byl w wykonaniu Caligari rewelacyjny i powinni wygrac wyzej nie mowiac o tym karnym przestrzelonym
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
GKS Katowice 1,5 all in grubasnie przecież nie przegrana u siebie z najsłabszym bedzinem bez jajec
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GALITOS BARREIRO TLEY - U.D. OLIVEIRENSE +7,5 1 180
GALITOS BARREIRO TLEY - U.D. OLIVEIRENSE +6,5 1 2
Toż to jest pomyłka w buku tylko przegrywają 3 po przerwie a na bank wygrają moim zdaniem ,dlatego zaryzykowałem grubasy ,nie mogę przepuscić tej okazji
Chyba że mnie przekręcą to trudno nic nie zrobię
Mój błąd za późno się skapnełem trudno już przegrałem ,nie pomyślałem teraz ,tak to jest jak się wali bez pomysłu
Sorka nie dawać tego bo to nie wejdzie coś się pomyliłem :drunk::sweat::#%$#::cholerniezly::brokenheart::facepalm::sarcastic: ???? :mad:
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Zaraziłem się ideologią &quot;wałków&quot;
Meksyk 04:00
Tijuana - Atlas
Typ: X Kurs: 3.45
Sa tacy co powiedzą teraz czas na remis więc ..... gramy
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Może ktoś sprawdzić czy działa ecopayz? Tzn., czy się ładuje po zalogowaniu, bo sama strona działa.
Pusta strona po logowaniu, aplikacja na telefon nawet do ekranu logowania się nie włącza, od razu biało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom