>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
adik1992 408,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Błąd dwie pary są
Od tego roku w czelkach są powiekszone drabinki w głównym a w kwalach gra tylko 4. Dodatkowo są dzikie karty dla graczy z itf którzy w tygodniu wcześniej wykrecili dobry wynik a w rankingu są daleko
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Mam pytanko do was. Założyłem konto na etoto, freebet 20 zl wykorzystałm i chcialem teraz wplacic pieniadze, ale niestety po wpisaniu kwoty i kliknieciu wplaty wyskakuje napis na czerwonym tle: Value is too long
Wpisywalem rozne kwoty ale za kazdym razem jest to samo, jeszcze do nich nie pisalem ale czy ktos moze mial podobny problem?? Bo jak moze wartosc byc za dluga przy kwocie 100 zł?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Czelabińsk Jekaterynburg - under 6.5 po @1,50. Nie wierzę że padną 3 bramki w ostatniej tercji. Ja ryzykuję bardziej i gram poniżej 5,5, ale tu może być już różnie.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Valiance w pelnym skladzie, dopiero z Vitality graja z 2 stand inami
Wiem, to niczego nie zmienia.
Grają inferno gdzie są średni. Uruguay mocny skład nawet, wrócił Scream. Na epsilon przed chwilą przegrali, nawet 10 nie dali rady. Dla mnie jak najbardziej do gry
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
mam pytanie dostal ktos z was bonus od fortuny 50 zl na esport? mam pytanie czy ten bonus jest dalej aktualny, niby mam ze jeszcze 20h, wystarczy jedno zdarzenie z tego i moge laczyc z innymi dyscyplinami?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom