>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Niemcy-Polska 1 1 .70
Powinni być lepsi moim zdaniem
Norwegowie powalczą z austrią a kurs na tą pare
Norwegia-Austria 1 1.80
Skoki to loterja tam wiatr decyduje przeważnie o pk i noty ,kiedyś za Małysza była sama odległosć bez wiatru liczone ,teraz wiatr wliczają ,innemu podwieje a innemu w plecy ,nie da się wiatru dokładnie zmieżyć
Pozdrawiam
A co do wałków jak inni piszą to wszędzie się znajdują i niema co się dziwić ,jakby nie było ,to by każdy wygrywał pięknie a tak nie ma lekko
Ja też mam napisać wałek w moim meczu był bo Chińczyki przegrali z Danią w Paletkach ,taki sport ,nie będzie wszystko wchodziło
Pozdrawiam wszystkich Skoki 17:00 wcześniej próbne ,po próbnych jeszcze kursy się zmienią
Kto gra Skoki może zaryzykować porażka żyły z NORWEGIEM w 1 kolejce kurs 1.90
o 16 Clasic floorbal Fiński 10,5 1.60 powinni wcisnąć śmiało zawsze w tym play offie walili ponad 11 goli jak ktoś chce może dać 11,5 tez będzie kurs pod 2
Miłego popołudnia uciekam na odpoczynek i coś zjeść obiadek
Powodzenia hokej widzę 2 jedynki we Francuskiej i Angielskiej Belfast
Ja chyba zagram jakaś tasiemkę po skokach jak wrócę
Clasic 7-6 ✅ overki 10,5 i 11,5 trafione
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Na razie mam tak:
MOL VIDI + Szachtar ako: 2.25
CSKA SOFIA + Besiktas ako: 2.00
Lechia + Braga ako: 3.87

Atletico + Roma ako: 4.59

Dortmund + Real Madrid handi -1.5 ako: 2.93

wszystko stawka po: 1j
P.S. BVB wygrać, jest 2-2 i 76 minuta
zapytam wprost, chcecie peffki na jutro? jestem mistrzem dubli, często to pokazywałem, ???? , tak tak tak samouwielbienie, ale to są fakty, piszę szczerze %%% , kto pobrał to wie co zrobić ????
&quot;Manciasta&quot; @2.15
MU próbujemy !!!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Raonic @ 2,42
Zagrałem typ i od razu jak na zawołanie Thiem dwa razy się połamał ???? Raonic teraz już ma tego smarka z Austrii ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Brawo Dominos za seta ✅ . Moim zdaniem mogl juz wczesniej przed tb przelamac Milosa no ale plus to plus . Uwazam , ze jest lepszy i zamknie to w dwoch setach wiec dw 2:0 @1,6 Betsafe.
No i byl duzo lepszy przez caly pierwszy i drugi set , doszlo do tb i w pape heh , a zaczelo sie od fartownego przejscia pilki po siatce po uderzeniu Milosa i jest 1:1 ⛔.
Ja uwazam , ze naprawde Thiem jest lepszy i powinno byc 2:0 no ale coz ale Thiem mecz @2,15 Betsafe.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Always Ready - The Strongest, over 3.5 goli, @2.75, 0:1 w przerwie
Te 4 to mogły paść w pierwszej... Cała Bolivia

edit
⛔
2 razy wpier:#%$#: na Bolivii... Jak nie 0:1 to 1:2... Masakra.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
zapytam wprost, chcecie peffki na jutro? jestem mistrzem dubli, często to pokazywałem, ???? , tak tak tak samouwielbienie, ale to są fakty, piszę szczerze %%% , kto pobrał to wie co zrobić ????
Brawa za typy. Osobiscie nie gralem ale skutecznosc dobra.
Tylko po co te zebry. Nie bierz tego do siebie bo jest kilka takich osob na forum. Serio nie wystarczy Wam kasa ktora wygrywacie u buka tylko szukanie atencji u innych i rozliczanie po kilka razy domagajac sie reput.
Przeciez kazdy wie co ma robic i nie trzeba przypominac a takim natrectwem tylko sie zrarza ludzi do siebie. Podales poprawny typ to nawet jak go nie rozliczysz a ktos skorzystal to podziekuje.
A wydaje mi sie ze coraz wiecej osob liczy na adoracje i uwielbienie w gronie forumowiczow tak jakby te reputki cos dawaly. A pozniej sie konczy jak ze smietana ktory nabijal reput a pozniej naciagnal ludzi na genialny projekt.
Wiecej pokory i dystansu i oczywiscie dalszych wygranych zycze. ????;)
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Brawa za typy. Osobiscie nie gralem ale skutecznosc dobra.
Tylko po co te zebry. Nie bierz tego do siebie bo jest kilka takich osob na forum. Serio nie wystarczy Wam kasa ktora wygrywacie u buka tylko szukanie atencji u innych i rozliczanie po kilka razy domagajac sie reput.
Przeciez kazdy wie co ma robic i nie trzeba przypominac a takim natrectwem tylko sie zrarza ludzi do siebie. Podales poprawny typ to nawet jak go nie rozliczysz a ktos skorzystal to podziekuje.
A wydaje mi sie ze coraz wiecej osob liczy na adoracje i uwielbienie w gronie forumowiczow tak jakby te reputki cos dawaly. A pozniej sie konczy jak ze smietana ktory nabijal reput a pozniej naciagnal ludzi na genialny projekt.
Wiecej pokory i dystansu i oczywiscie dalszych wygranych zycze. ????;)
po % mi bije, tak bywa ! całkowicie się z Tobą zgadzam, i masz rację ! ja w przeciwnienstwie do niektorych umiem się przyznac do błedu ! a taki jeden z drugim nadal milczą...po akcji z typem na over .1.5 czy gol drugi Darmstad, jak kto woli, który podawałem. Duma im nie pozwala. Dla mnie to są zwykłe ciule !!!
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Panowie jutro typy do południa, postaram sie do godz. 10 ogarnąc, a nie chce mi się każdemu odpisywać na priv...tylko prosze brać pod uwagę to, ze jak sobota dobra to niedziela niekoniecznie :/ pzdr all
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom