>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Zna się ktoś na siatce:siata: Brazylijskiej? A dokładniej mecz kobiet Sesi Bauru - SESC-RJ i mógłby coś napisać sensownego ? Płacę reputka ++++++++:yes:
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Molesey FC 1x @2.99 oraz 1DNB@ 7.50⛔????
Goście dostali czerwo. Prowadzili -0-3 . Jest 2-3. Czuje że będzie łamanie A 3-3 siadzie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Anglet — Strasbourg 3 tercja 1,5 1.50
Grubasa wale co ma być to będzie
⛔
3 tercje to zdradliwe są nie ma to jak w nhl ????
I fajnie poszło to co wygrałem ,zaraz przywale coś za wszystko w nerwach i spokój :brokenheart:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MOSCOW ESHELON - FOUR LEDOKOLS 2 tercja over 1,5 1.50
AL INN I DZIĘKUJĘ
Jak nie wejdzie nie zdziwie się , ajak wejdzie to będzie mała strata
Dzięki Zderzok ale narazie pograłem ten mecz co ma być to będzie ,jakoś już i tak się wybieram tam gdzie ci pisałem i nie ważne czy to wejdzie ,teraz co innego jest ważniejsze
Pozdrawiam idę oglądać mój mecz ,najwyżej stres będzie i osłabie sobie :heart: na wieczór ,oby nie musiał mieć buli ,bo wszystko umnie możliwe ,wszystko się sypie
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Barcelona -9.5 @1.95 ✅
Biedna ta druga kwarta i dlatego wynik na styku, za dużo strat Heurtel piłki gubił, Tomic z pod kosza nie mógł nic oddać tylko same straty jak chciał podawać. Myślę, że po przerwie już takiej lipy nie odstawią i nie będą co chwile gubić piłki to odskoczą.
Gwałt po przerwie z +30 tu będą mieli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MOSCOW ESHELON - FOUR LEDOKOLS 2 tercja over 1,5 1.50
AL INN I DZIĘKUJĘ
Jak nie wejdzie nie zdziwie się , ajak wejdzie to będzie mała strata
Dzięki Zderzok ale narazie pograłem ten mecz co ma być to będzie ,jakoś już i tak się wybieram tam gdzie ci pisałem i nie ważne czy to wejdzie ,teraz co innego jest ważniejsze
Pozdrawiam idę oglądać mój mecz ,najwyżej stres będzie i osłabie sobie :heart: na wieczór ,oby nie musiał mieć buli ,bo wszystko umnie możliwe ,wszystko się sypie
✅
Dobranoc miłej NOCKI I Dużo wygranych i Środy spokojnej ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa NRG -4.5 @1.97 ovp
Bądź co bądź NRG tutaj grać potrafi, swoim czasem najlepsza ich mapka, ostatnio nie grają za często bo przeciwnicy im banują. Mają swoje problemy ale wierzę że oddadzą max 10 rund. INTZ gra niesamowicie nierówno.
Shelby z handi na ⛔ 8:8 jest, ale meczyk
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dobry kurs na Sixers dzisiaj @1.94 biorę to ???? Embiida nie pogra ale z Bobkami i tak powinni spokojnie ogarnąć.
 
deepred 736,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pittsburgh Penguins @ Carolina Hurricanes

Penguins OT @2,23 Unibet
Niesamowity ścisk w konferencji wschodniej. Pingwiny ostatnio się sfrajerzyli i przegrali wygrany mecz z Lotnikami. Gol w końcówce meczu i potem w końcówce dogrywki. Wcześniej też smary z Nutkami na swoich śmieciach. Poprzedni tydzień więc średnio udany, była szansa zaklepać sobie miejsce w post-season
Uważam, że Huragany grają świetny sezon. Mają bardzo młody zespół i awans do post-season będzie dla nich bardzo dużym sukcesem. Fakt, iż Rod jest trenerem jest dla mnie bardzo pozytywny. Większość tych dzieciaków widzi w trenerze gracza, który w sezonie 05-06 podnosił jedyny w historii Puchar Stanleya dla klubu z Raleigh. To jest z pewnością świetny bodziec dla młodych takich jak Aho, który rozgrywa fantastyczny sezon, czy też Teravainen. Justin Williams bardzo fajnie jako kapitan, dobry sezon rozgrywa były zawodnik Capitals
Mimo wszystko stawiam na Penguins, którzy po prostu są bardziej ograni w meczach o stawkę. Kurs nieproporcjonalny w stosunku do prawdopodobieństwa wygrania meczu przez ekipę z Pittsburgha. Dodatkowo h2h bardzo korzystne. Gram zgodnie z rozumem, serca tym razem nie słucham, chociaż chciałbym, żeby Canes wygrali ten mecz. Jednak w bukmacherce nie ma sentymentów, trzeba grać zgodnie ze swoimi przypuszczeniami, a nie preferencjami co do danych drużyn.

Boston Bruins @ New York Islanders

Bruins OT @1,89 Unibet
Biorąc pod uwagę obecne formy obydwu drużyn grałbym na Islanders, gdyby był to początek sezonu i te mecze nie miałyby takiej wagi. Jednak w tym wypadku idę w kierunku Niedźwiadków z Massachusetts.
Dlaczego?
Nie podoba mi się to, co zrobił Barry Trotz w tym spotkaniu. Lehner wraca po lekkim urazie, przez który pauzował w trzech ostatnich spotkaniach Wyspiarzy. Wraca dziś do klaty, mimo, że GENIALNIE dysponowany jest Greiss. Bramkarz Islanders został wybrany najlepszym hokeistą poprzedniego tygodnia. Zdecydowanie jest HOT i nie można go odpuszczać. Lepsze jest wrogiem dobrego, a Trotz w tym przypadku trochę szuka kwadratowych jaj. Uważam, że w takich spotkaniach jak te, trzeba stawiać na najlepszych, a Greiss na dzień dzisiejszy jest lepszy od Szweda.
Takie spotkania jak te są przedsmakiem tego, co będziemy oglądali w play-offs. Wątpię, żeby ktokolwiek tutaj odpuścił. Marchand jest hot, ostatnie 10 spotkań to 16 punktów skrzydłowego Bruins, dodatkowo trzy oczka w dwóch spotkaniach w tym sezonie z Islanders.
Historycznie również to wszystko pięknie wygląda dla Bruins, mam nadzieję, że goście podtrzymają dobrą passę spotkań z Nowojorczykami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa NRG -4.5 @1.97 ovp
Bądź co bądź NRG tutaj grać potrafi, swoim czasem najlepsza ich mapka, ostatnio nie grają za często bo przeciwnicy im banują. Mają swoje problemy ale wierzę że oddadzą max 10 rund. INTZ gra niesamowicie nierówno.
✅
łatwiej niż myślałem, świetnie wyglądali na tej mapie NRG. Teamwork najwyższy lvl
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa NRG - INTZ; ponad 25.5 @2
Za wysooki kurs, tutaj NRG już mocarne nie jest, a INTZ bardzo dużo z fajnymi wynikami gra te mapę, na zwycięstwo się postawić nie odważę, ale over jak najbardziej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom