>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Ja na dzisiaj z siatkówki spróbuję jeszcze tak handi +2,5 Dynamo Moskwa @2,1 + Zawiercie handi -1,5 @1,76 co daje łącznie @3,69 Betsafe .
To juz nie musze do soboty czekac heh Lube rozwalilo 3:0 i tym samym dubel na ⛔.
 
K 0

kropson1988

Gość
Ciekawy pierwszy set Kalow i Hyundai . Wynik sie zmienial co chwile raz ci kilka punktow i raz ci ale ostatecznie Kale . Niestety nie podawalem typow bo na betsafie jak wpadl mecz na live to odrazu bylo 1:0 , 2:0 itd . Ale ogolnie mam pograne Kale na mecz , handi setowe -1,5 i pierwszy set . Mysle ,ze ugraja u siebie i mysle ,że wynik moze byc podobny do wczorajszego meczu pan . Takze probuje over 3,5 seta @1,52 i Kal dw 3:1 @3,15 Betsafe.
 
C 186

casuals

Użytkownik
Ciekawy pierwszy set Kalow i Hyundai . Wynik sie zmienial co chwile raz ci kilka punktow i raz ci ale ostatecznie Kale . Niestety nie podawalem typow bo na betsafie jak wpadl mecz na live to odrazu bylo 1:0 , 2:0 itd . Ale ogolnie mam pograne Kale na mecz , handi setowe -1,5 i pierwszy set . Mysle ,ze ugraja u siebie i mysle ,że wynik moze byc podobny do wczorajszego meczu pan . Takze probuje over 3,5 seta @1,52 i Kal dw 3:1 @3,15 Betsafe.
Ja również mam KAL ale ta liga jest taka dziwna, że to jest szok. TB mnie nie zdziwi
 
K 0

kropson1988

Gość
DawacJumbosy nie denerwowac mnie i nie odwalac !
Kal Jumbos czwarty set przy 5:8 @3,05 Betsafe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom