>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
psychol32 435,2K

psychol32

Użytkownik
O 13 w Wietnamie mecz do obserwacji soc trang - thang long
Nie rozumiem kursów na mecz i faworyzowania soc trang. Thang long to ekipa grająca ligę wyżej, ba to czołowa ekipa ligi VBA. Pomyłka buków albo grają w tym pucharze jakimiś rezerwami czy juniorami bo handi +40 wystawione na nich.
Edit. Prawdopodobnie rezerwy.
 
K 0

kropson1988

Gość
Korea siatkowka kobiet Expressway mecz @1,63 , pierwszy set @1,66 , handi setowe -1,5 @2,15 Betsafe.
 
K 0

kropson1988

Gość
No niestety pierwszy set w pape bo oczywiscie mialy bodajze 21:19 i jak to kobiety nie potrafily tego utrzymac , do tego kilka kontr ktorych jak zwykle rowniez nie potrafily wykonczyc i set dla ekipy Tomsi .
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
No niestety pierwszy set w pape bo oczywiscie mialy bodajze 21:19 i jak to kobiety nie potrafily tego utrzymac , do tego kilka kontr ktorych jak zwykle rowniez nie potrafily wykonczyc i set dla ekipy Tomsi .
Nie szkoda Ci kasy ? Dzień w dzień od samego rana odbywa się tu dramat Twojego typowania...
 
K 0

kropson1988

Gość
Nie szkoda Ci kasy ? Dzień w dzień od samego rana odbywa się tu dramat Twojego typowania...
Zgadza sie , ze ostatnio nie idzie mi w tej Korei ale po pierwsze nikt Tobie nie mowi zebys to gral , po drugie no nie mam wplywu na przebieg meczu i nic nie poradze , ze ekipa ktora obstawiam ma przewage dwoch punktow pod koniec , a nagle nie potrafia skonczyc akcji czy tez wykorzystac kontry , po trzecie tak czasami bywa , że ktos gra sobie pilke nozna Premier League i inne znane ligi , a ja probuje w tym syfie egzotycznym . No ale chyba nie mozesz mi tego zabronic i to , ze jest dramat ostatnio to nie znaczy , ze bedzie caly czas . Pozdrawiam .
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Zgadza sie , ze ostatnio nie idzie mi w tej Korei ale po pierwsze nikt Tobie nie mowi zebys to gral , po drugie no nie mam wplywu na przebieg meczu i nic nie poradze , ze ekipa ktora obstawiam ma przewage dwoch punktow pod koniec , a nagle nie potrafia smonczyc akcji czy tez wykorzystac kontry , po trzecie tak czasami bywa , że ktos gra sobie pilke nozna Premier League i inne znane ligi , a ja probuje w tym syfie egzotycznym . No ale chyba nie mozesz mi tego zabronic i to , ze jest dramat ostatnio to nie znaczy , ze bedzie caly czas . Pozdrawiam .
Spoko, to Twoja sprawa i kasa. Po prostu widzę codziennie ten sam scenariusz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
USA U20 - JAPAN U20 1 2.30
USA U20 - JAPAN U20 -1 1 3.50
USA U20 - JAPAN U20 over 2,5 2
USA U20 - JAPAN U20 over 1,5 1.30
STOCKTON HEAT - IOWA WILD over 4,5 1.30
STOCKTON HEAT - IOWA WILD over 5,5 1.60
EDMONTON OIL KINGS - MEDICINE HAT TIGERS 1 1.60
EDMONTON OIL KINGS - MEDICINE HAT TIGERS -1 1 1.80
BRAZIL U17 - URUGUAY U17 1 2.30
za 70% sumy gram bo się wnerwiłem jak wejdzie dobrze jak nie to też
Miłego wieczorku życzę i tygodnia całego dużo wygranych
Stockon 4-3 ✅✅
Edmonton 4-3 ✅✅
Brazylia ⛔
Dziękuje :bow:
 
K 0

kropson1988

Gość
Spoko, to Twoja sprawa i kasa. Po prostu widzę codziennie ten sam scenariusz.
No i widzisz drugiego seta juz potrafily wygrac i zamiast teoretycznie 2:0 dla nich jest tylko 1:1 . No ale tak jak napisalem wyzej niestety nie mam wplywu na ich gre i nic nie poradze , ze nie potrafia wygrac prowadzac ale taki jest sport , tymbardziej kobiecy sport ale nikt nie powiedzial rowniez , ze nie wyjde zwyciesko z tego spotkania . Bo to , ze pierwszy set nie siadl nie znaczy , że nie siadze handi czy tymbardziej win .
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
No i widzisz drugiego seta juz potrafily wygrac i zamiast teoretycznie 2:0 dla nich jest tylko 1:1 . No ale tak jak napisalem wyzej niestety nie mam wplywu na ich gre i nic nie poradze , ze nie potrafia wygrac prowadzac ale taki jest sport , tymbardziej kobiecy sport ale nikt nie powiedzial rowniez , ze nie wyjde zwyciesko z tego spotkania . Bo to , ze pierwszy set nie siadl nie znaczy , że nie siadze handi czy tymbardziej win .
Tylko czy jest sens grać kursy 1,60 gdy jest to loteria... Dla mnie nie. Tak czy siak, życzę powodzenia.
 
K 0

kropson1988

Gość
Tylko czy jest sens grać kursy 1,60 gdy jest to loteria... Dla mnie nie. Tak czy siak, życzę powodzenia.
Dokladnie to jest loteria dlatego czasem warto pograc takie wlasnie kursy , a czasem nie , a dlatego ze czlowiek tego nie wie co bedzie ja dzisiaj tak zaryzykowalem . I oczywiscie nie bylo to 100% strzelanie ale rowniez jakis procent tych typow byl na tzw farta bo to sa kobiety , a z nimi jest roznie tylko patrzylem troszke na ich h2h i Expreskom lezy ta druzyna akurat , ostatni wynik 0:3 na wyjezdzie , w pierwszym ich meczu w play offach rowniez moim zdaniem wygladaly bardzo dobrze no ale przewalily 3:1 . Dzisiaj tak chcialem pograc , tak zrobilem . Szkoda tego pierwszego seta oczywiscie ale tak jak napisalem z tego spotkania jeszcze moze byc duzy plus i oby tak bylo .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom