>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rozliczam ⛔ warto bylo zaryzykowac gospodynie i tak juz awans zapewniony
Boleli 1.8
W Turcji gra sie do dwoch meczow wygranych a nie mecz i rewanz i liczy sie sety jak chocby w LM. Jezeli Thy wygra mecz 3:2 to bedzie jeszcze jeden mecz w Stambule.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Kolega Mirak w Typach dnia pisał o meczu z 2 ligi Ukrainy Sumy Wołyń. Też zwróciłem uwagę na ten mecz. Bardzo wysoki kurs na gospodarzy spowodowany jest ich problemami organizacyjnymi, jeszcze kilkanaście dni temu nie było wiadomo czy przystąpią do rozgrywek. Dopiero 19 marca został mianowany terener i skompletowano drużynę. Zwycięstwo Wołynia może być jednak zbyt oczywiste, jak na standardy 2 ligi ukraińskiej, zresztą cześć buków wycofała ten mecz z oferty. Może być podobna sytuacja jak z naszej I ligi ze Stomilem Olsztyn. Ja za drobne próbuję Sumy DNB 5.35 etoto
0:7 ⛔ nie było ustawki;)
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
lol 1 zapodales a byla czysta 2 0:7 sasakra zapodawaj typy dalej
Po pierwsze pisałem, że gram za drobne bo może być wałek, to 2 liga ukraińska. Kurs na Sumy przed meczem był 12, nikt logicznie myślący nie gra tego za duże kwoty. Po drugie ostatnio podałem kilka typów z fajnym kursem które weszły jak wczoraj z Korei. Jakoś nie widziałem twoich propozycji. Jeśli piszesz bo szukasz zaczepki to nie ze mną. Bez odbioru. I po trzecie nawet jeśli są to luźne propozycje i nie wejdą to rozliczam jak normalny typ, czego wielu tutaj nie robi.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Po pierwsze pisałem, że gram za drobne bo może być wałek, to 2 liga ukraińska. Kurs na Sumy przed meczem był 12, nikt logicznie myślący nie gra tego za duże kwoty. Po drugie ostatnio podałem kilka typów z fajnym kursem które weszły jak wczoraj z Korei. Jakoś nie widziałem twoich propozycji. Jeśli piszesz bo szukasz zaczepki to nie ze mną. Bez odbioru. I po trzecie nawet jeśli są to luźne propozycje i nie wejdą to rozliczam jak normalny typ, czego wielu tutaj nie robi.
ta obstawiaj dalej lol
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
⛔
Zabrakło Taza po CT, był w zasadzie bezużtyeczny. 5 fragów w drugiej połowie z czego 4 na eco......
Taza i równie dobrze mózgu u rallena w niektórych sytuacjach. Nie wiem czy obecnie jest na polskiej scenie tak głupi i jednocześnie w miarę dobry zawodnik.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dokladka lekka Kussamo 3 set @3,81
Pierwszy set przegraly z 22:20 tracac 5 pkt z rzedu. W drugim klasycznie oddanie latwo. Teraz 10 minut przerwy i licze ze powalcza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom