>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Brawo Salzburg, Dabuur nie trafił karnego hahaha, będzie łatwy hajs ???? . Wytrzymajcie Sturm Graz, jeszcze tylko 10 minut!
 
deepred 701K

deepred

Moderator
Członek Załogi
adik1992
Ewentualnie jakiś inny tenisowy kozak. Potrzebuję jednego typu typu do tripelka, macie coś na oku?
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Widział ktoś co się stało w meczu Genk - Lokeren ? Piłka linię przekroczyła o 10 cm, a sędzia gola nie uznał... W ostatniej kolejce regularnego sezonu nie ma VAR ? Nie mają Goal line ? Trochę słabe... Jeszcze jak na złość gol tam do przerwy zamykał mi kupon...
 
deepred 701K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zagłebie X2 to była dziś seta tygodnia. wiadome było że Pogoń u siebie w koncu sie potknie !! Czutka

Tenis nie lepszy ????
Ale tenis jest o tyle lepszy, że jak ziomek przegra pierwszego 0-6 to może dalej wygrać, a jak ktoś w piłce przegrywa 0-2 to już ma mega ciężko odwrócić mecz. ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
W Peru kolo miał 3 obrońców położonych na linii bramkowej, a nawet w światło bramki nie trafił ????
minus
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Wenezuela
Trujillanos - Estudianes Merida 2 @2.40
kurs mocno spadł z ok 4.0 do 2.4 na fortunie teraz ja sobie spróbuje za drobne.
Tak samo dzisiaj w Malezji był mocny spadek kursu na gości pre. 1 połowa dostają 2:0 żeby wygrać 2:3 przypadek? ???? ciekawe są takie skoki. Trochę egoztyki.
 
deepred 701K

deepred

Moderator
Członek Załogi
O, o takie coś mnie chodziło adik1992 jozzy22
Dzięki wielkie, za jakiś czas pojawi się NHL jakby ktoś był zainteresowany. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom