>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
W Korei ladnie sie bawia w siatkowce Kal z Rushami . Obie ekipy w mocno rezerwowych skladach chociaz Kale o dziwo widze chyba ze 3 gosci z podstawy i kursy na poczatku na nich byly okolo @2,5 wygrali dwa pierwsze sety , kurs na Rush byl juz na wygranie meczu @7,5 i nagle od trzeciego seta gromią . Ciekawe jak to sie skonczy . Ale tak czy siak ladnie sie bawia :] .
No i sie pobaweili heh 3:2 Rush and Cash ehh . Zeby to czlowiek byl madry i wiedzial takie rzeczy i takie scenariusze to bylby bogaty .
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Propozycje na dziś
Gdańsk- Skra o3,5 @1,5
Kerber 2:0 @1,7
O10,5 1 set u Karlovica @1,76
Pliskova - Bonaventure o18,5 @1,67
Brady/Riske @1,79
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Sorry.Twoj typ ,ale Steua Ja bym nie grał.Mimo wszystko zielonosci
dużo nie ryzykuje z racji że to Rumuny, Hiszpania 2 ( La Coruna i Teneryfa) też mnie wczoraj zawiodła więc ostrożnie dziś.
Korci mnie natomiast Empoli i Sochaux oraz Płock, ale odpuszczam. Najwyżej będę załował
Ogólnie przeszedłem na stawki rekreacyjne aby zbytnio sobie cisnienia nie podnosić i się nie wkur....
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Jozzy 22.Mecz pucharowy to był i o dziwo wygrali go 2:1.Arabusy potrafią wyprawiać i przekręcać mecze jak ta lala.Szczerze to wolę grać wynalazki jak public bety ???? ????
Concordia Chiajny(Rumunia)
Strzeli @2.43
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
W Bułgarii prowadzi zespoł z przedmeczowym kursem @12 a faworyt nie oddał żadnego celnego strzału do tej pory ???? 70 minuta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom