>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Shandong Luneng - Kashima Antlers, over 5.5 goli, @2.10, 2:2 w przerwie
edit
⛔
Bez goli w drugiej... Drugi mecz w ciągu 24h gdzie ładuje się na under w drugiej połowie. Brawo
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Shan - Persija BTS + over 2,5 @ 2,56
Ja tak zaryzykuje
TIRA - Persebaya BTS+over 2,5 @ 4,83
Jeszcze tak na farta i uciekam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W tej Azji nie ma co grać. Kiedyś było ciekawiej, wiadomo było które nacje jak grają, te konfrontacje miały swój wymiar. Teraz większość zespołów ściągnęła podstarzałe lub mniej ambitne gwiazdki z Europy i do tego kilku trenerów, przez co zrobiło się gówniane granie na 1:0 lub pilnowanie wyniku jak jakimś cudem padnie więcej bramek.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
na 14:00

Popov/Gordieiev (UKR)
- Giginoglu/Gögtepe (TUR) @ 4.10 Unibet
u ruska z 3.70 spadło do 2.46, w całorocznym z 4.50 na 2.50, Unibet jeszcze nie poprawił
e: już 2.20 :headbang:
 
jozzy22 571,1K

jozzy22

Użytkownik
Ogląda ktoś Daegu - Guangzou?!
Statystyki mówią ze Chińczycy przeważają a wynik odwrotny. Jest jaka szansa na.cokolwiek ze strony gości? !
 
G 179

gajek

Użytkownik
over 2,5 Binh Duong (Vie) - Ceres (Phl) zamyka mi ako @32 - cash out 680, a DW 1400. Co mi radzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
typer36 456

typer36

Użytkownik
W Wietnamie może paść kilka bramek jak i może zostać 0:1. Jest dużo przestrzeni, szanse klarowniejsze gości, wiatru więcej robią miejscowi. Ale żeby padły bramki to albo musi się ktoś pomylić, albo piłka musi dobrze najść na nogę, bo wypracowanych akcji od zera do bramki to w takich meczach w Azji nie ma. Sprawa losu i szczęścia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom