>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kazan 7:14 w 3 secie. Wypisz wymaluj wczorajszy mecz dynamo z lube. Pierwszy set pod kontrola. Drugi przegrany majac w koncowce seta kilka pkt przewagi. W trzecim bez pozorow. Czwarty ogarna na luzie i tb po walce.
 
K 0

kropson1988

Gość
Ile tam mieli?
Wiesz co widzialem bodajzed 21:19 w drugim dla nich a co dalej sie dzialo nie mam pojecia aby koncowy wynik widzialem . Ale w trzecim widze jeszcze lepiej . No ciekawe czy Trefl zrobi niespodzianke . Ma ktos moze streama do tego spotkania bo mi nigdzie nie chce pojsc cos ;/ . ?
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
W drugiej lekka przewaga Legii i spróbuję tutaj dokładny wynik 2:1 dla Legii po @ 4,8
Może nie będzie im się chciało biegać dodatkowych minut w dogrywce...
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
;)
Wczoraj lube. Dzis zenit a ludzie na tenis narzekaja. Czyli dzis barcelona od lyonu trojke dostanie i bedzie komplet.
Adik, to nie jest kwestia tego co nie wchodzi, tylko tego, że większość tutaj wychodzi z błędnych założeń.
A jak wychodzisz z błędnego założenia to jakich argumentów byś nie wymyślił, cały czas będziesz w błędzie;)
A tenis ostatnimi czasy to jest jakaś parodia wszystkiego co widziałem do tej pory a chwile już śledzę ten sport, chociaż za znawcę się nie uważam.
Każdy może wygrać z każdym i żadne analizy tu nie pomogą a jak ktoś pisze „lokata”, „pewniak” itd. to... szkoda komentować;)
Każdemu życzę jak najwięcej sukcesów, ale do większości tutaj - nie tędy droga ;)
 
K 0

kropson1988

Gość
Forumowicze zapodajcie jakis stream bo az musze to obejrzec co tam sie dzieje w tym spotkaniu !! Dziekoweczka z gory !!
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
W drugiej lekka przewaga Legii i spróbuję tutaj dokładny wynik 2:1 dla Legii po @ 4,8 ⛔
Może nie będzie im się chciało biegać dodatkowych minut w dogrywce...
Mecz z cyklu oczy bolą...Raków spuchł już, ale Legia też grała w poprzek tylko. Generalnie Legia powinna to w dogrywce wyciągnąć, ale nie pokuszę się o typowanie :sarcastic:
 
K 0

kropson1988

Gość
No i proszę bardzo Trefl pokazuje charakter i znow z seta no można powiedzieć przegranego , wygrywają i mamy tb . No no widzę nie tylko LM w piłce nożnej przynosi niespodzianki ale i w siatkowce . Wczoraj Dynamo mieli być skazani na pożarcie , a dzisiaj Trefl . Ciekawe .
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
20:30 Siatkówka
IMOCO VOLLEY CONEGLIANO W - ECZACIBASI ISTANBUL W 1 2.40
Miłego weekendu wszystkim i wieczorku ,może jutro mnie wypuszczą do domu zobaczymy ,teraz idę odpoczywać po ciężkim dniu jaki mnie był przez ostatnie dni
Miłego wieczorku i wygranych sporo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom