>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
WARRIORS LEE MAN (RES) - HOI KING (RES) 1 2 .70
Miłego dnia życzę !!!!
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wrzucasz 100 masz do mnoznika 1 zł ktore mnozysz razy kurs razy 100. W kursie muszą być 3 zdarzenia po minimum około 1.3. Kwota wpłacona pozostaje i do wypłaty obrócić musisz wpłata i wygrana z mnoznika
Ok, dziękuję. Czyli mówiąc wprost, za tą złotówkę a w zasadzie 100zł, muszę muszę zagrać kupon z trzema pozycjami, a każda z nich ma mieć kurs minimum 1,30, tak? I wtedy jak uda się wygrać, to zysk mam dodany do salda bonusowego i muszę nim już normalnie obrócić? No to niezbyt atrakcyjna oferta. Szkoda, że za ten bonus nie można zagrać singla. Była by zdecydowanie większa szansa trafienia.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
ITF Tennis Turcja
Zukas - Mashtakov 2 @5.50 iForbet ⛔⛔⛔
Ok, dziękuję. Czyli mówiąc wprost, za tą złotówkę a w zasadzie 100zł, muszę muszę zagrać kupon z trzema pozycjami, a każda z nich ma mieć kurs minimum 1,30, tak? I wtedy jak uda się wygrać, to zysk mam dodany do salda bonusowego i muszę nim już normalnie obrócić? No to niezbyt atrakcyjna oferta. Szkoda, że za ten bonus nie można zagrać singla. Była by zdecydowanie większa szansa trafienia.
No właśnie o to lvbet chodzi, żeby nie był to singiel, bo 3 zdarzenia uż nie tak łatwo trafić, a jak wiadomo kursik 1.30 potrafi ładnie wy....ć kupon jak już to pewnie każdy z nas wie :p
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ok, dziękuję. Czyli mówiąc wprost, za tą złotówkę a w zasadzie 100zł, muszę muszę zagrać kupon z trzema pozycjami, a każda z nich ma mieć kurs minimum 1,30, tak? I wtedy jak uda się wygrać, to zysk mam dodany do salda bonusowego i muszę nim już normalnie obrócić? No to niezbyt atrakcyjna oferta. Szkoda, że za ten bonus nie można zagrać singla. Była by zdecydowanie większa szansa trafienia.
zgadzam się że byłaby większa szansa trafienia, dlatego to jest bonus byś nie trafił xD
próbuję Sipg-Kawasaki over 1.5 @2.08
Chińczyki są generalnie dużo słabsze od Japońców, także Kawasaki powinno dominować i myślę że mogą wcisnąć spokojnie bramę, może więcej, a z drugiej strony mamy mocne trio brazylijskie, pogoda w Shanghaiu ładna, także liczę że będzie widowisko, tym bardziej że SIPG u siebie gra 2x lepiej niż na wyjeździe i jest też zawsze bardziej zmotywowany
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kazakhstan -Great Britain 2 i 3 tercja over 1,5 1.50
Kazakhstan -Great Britain 2 i 3 tercja over 2,5 1.80
Dokładka
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
zgadzam się że byłaby większa szansa trafienia, dlatego to jest bonus byś nie trafił xD
próbuję Sipg-Kawasaki over 1.5 @2.08
Chińczyki są generalnie dużo słabsze od Japońców, także Kawasaki powinno dominować i myślę że mogą wcisnąć spokojnie bramę, może więcej, a z drugiej strony mamy mocne trio brazylijskie, pogoda w Shanghaiu ładna, także liczę że będzie widowisko, tym bardziej że SIPG u siebie gra 2x lepiej niż na wyjeździe i jest też zawsze bardziej zmotywowany
1:0 ehh⛔, szkoda bo dużo sytuacji było i spokojnie tutaj z 2-3 bramy mogły w 2 połowie paść
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Właśnie dostałem smsa od Caruzo by grać na Raja Casablanca. Marokanska liga. Mecz się zaczął wlasnie
1.86 Pinn
5 000
Mowi że sprawdzone info tak jak z Penaltom
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Czechy - Meksyk kobiety:
Czechy wygrają @2.07
Nie zdążyłem napisać przed golem, ostatnie dwa mecze Czeszki łamały, teraz po przerwie szybkie wyrównanie, zanosi się na kolejnego łamaka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom